Balık burcu kadını ve erkeği genel özellikleri

Balık burcunun genel özellikleri nelerdir? Balık kadınının özellikleri, balık kadını nasıl olur? Balık erkeğinin özellikleri, balık erkeği nasıl olur?
Balık Burcu


Balık burcunun genel özellikleri nelerdir? Balık kadınının özellikleri, balık kadını nasıl olur? Balık erkeğinin özellikleri, balık erkeği nasıl olur?


Balık burçlarının en belirgin özelliklerinden biri aşırı duygusal ve merhametli olmalarıdır. Cömert, sabırlı ve duyarlılıkları oldukça fazladır. İnandırıcılıkları çok yüksektir. Vicdanlı, uyumlu, sadık ve dürüst bir burçtur. Her yere kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Yaşama bakış açıları gayet ciddidir fakat asla ayakları yere basmaz. Hayal dünyaları oldukça geniştir ve bu dünyada yaşamayı severler. Etrafları tarafından bu durum çoğu zaman yadırganır. Hayal dünyasında yaşamayı öyle çok severler ki ve burada öyle mutludurlar ki insanlar onun aptal olduğunu düşünebilirler. Halbuki bir balık son derece kurnazdır. Sinirli bir yapıya sahip olmasına karşılık bu zeki bir tavırla kamufle eder.

Balık burçları için hayat biraz korkunç gelir, ürkerler. Aslında dışardan bakıldığında son derece kırılgan ve duygusal görünen bu burcun insanları, bu görüntünün altında güçlü bir kişilik taşır. Sık ağlarlar fakat göz yaşları kısa sürer. Duygusal olarak kırıklıklar yaşasalar da pes etmeyi hiç düşünmez aksine bu kırıklıkları biriktirerek bir dolu anı sahibi olurlar.


Balık burcu kadını genel özellikleri

Balık kadını; Çok romantik ve aşık olmaya müsait bir burç kadınıdırlar. Hayal etmeyi çok severler ve hayal güçleri çok geniştir. Hayal kırıklığı veya duygusal kırıklıkları oldukça fazladır fakat yine de yeni ilişkilerden vazgeçmez, insanlardan uzaklaşmazlar. Bir balık burcu kadının kalbinde iyileşememiş bir duygusal kırıklık vardır fakat yeni insan ilişkilerine yine de açıktır ve denemekten korkmaz. Bunlara umutla yaklaşır. Duygusal olarak kafaları karışıktır. İnsanlarda güven ararlar bu yüzden yanlış insanlara güvendikleri olabilir. Alışkanlıklarına bağlı değillerdir ve hemen bırakabilirler bu yüzden yeni ilişkilere açıktırlar ve bunlara kolay adapte olurlar. Evliliğe en yatkın burç balık burcudur. Bu konuda isteklidir. Anılarına bağlıdırlar. Bu nedenle bir balık burcunun geçmişine kötü söz söylemeden önce bir defa daha düşünün. Hemen çocukları olsun ve bir aile içinde olmak isterler. Hayatlarının en önemli karakterlerinden biri anneleridir. Ona bağlılıkları fazladır. Hisleri çok güçlüdür. Kendileri için ideal olan eş ile karşılaştıkları anda bunu hissedeler. Aldatılmaktan ve aldatmaktan hiç hoşlanmazlar ve affedemezler. Güven duygusu onlar için önemlidir ve güvenini yitirmiş bir ilişkide kalmak istemeyeceklerdir. Mantıkları ile değil duyguları ile hareket ederler. Birilerinin bir balık burcunu reddetme ihtimali hep vardır gibi düşünürler. Reddedilmekten korkarlar. Duygularını iyi saklar ve çoğunlukla açığa vurmazlar. Bir işte, her zaman güvendikleri kişilerden destek almayı önemserler.

ilginizi çekebilir; sitemizde biyografisi yer alan Balık Burcu Ünlüler

Balık burcu erkeği genel özellikleri

Balık erkeği için söylenebilecek ilk şey, yalnız olduğudur. Nerede ne zaman ve ne yapacağı asla bilinemez. Bir balık burcu ile yakın olmak şans mıdır değil midir bunun kararın veremezsiniz. Sizi kendi deryasına davet eder fakat sizin o denizi hiç bilmediğinizi düşünmez. Siz şok içinde, ona katılırken, o sizin sınırlarınızın ne olduğunu bilmiyordur. Sürekli olarak onun sularında bulunun ister ve eğer yavaşlarsanız kendisi tek olarak devam eder. Balık burcu erkeği kendi bakış açısıyla yaşamanızı ister. Başkalarının değer yargılarında yaşamaz. İnsanlara, balık burcu erkeği yapı olarak farklı gelebilir. Bu da onun gizemli olmasını sağlayacaktır. Eşi tarafından sürekli korunmaya ihtiyaç duyar. Bunu duygusal anlamda kendisine sağlamasını ister. Bu onun için bir ihtiyaçtır. Bu güveni sağlayabildiğinizde uzun soluklu bir evliliğe imza atabilirsiniz demektir. Tüm bunlara rağmen, size göre olmadığını düşünüyorsanız sizin ondan uzaklaştığınızı hisseder ve kendisi de aynı hızla sizden uzaklaşır.

Yönetici Gezegeni: Neptün
Element: Su
Nitelik: Değişken
Uğurlu Sayıları: 2, 6
Gün: Cuma
Uğurlu Taşı: Akuamarin
Renk: Turkuaz, nil yeşili
Tarot kartı: Ay
Hayvan: Balıklar
Bitki: İncir ve söğüt, nilüfer, fulya
Kıymetli Taş: İnci
Kıymetli Maden: Platin

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski