Devran Çağlar kimdir? aslen nereli? ne zaman öldü?

Devran Çağlar kimdir? aslen nereli? kaç yaşında ne zaman öldü? biyografisi ve hayatı hakkında bilgi.

Devran Çağlar kimdir? aslen nereli? kaç yaşında ne zaman öldü? biyografisi ve hayatı hakkında bilgi.

Bir dönemin ünlü şarkıcısı Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bu gelişmenin ardından Devran Çağlar'ın kim olduğu merak konusu oldu.

1 Ocak 1963 yılında Adana’da dünyaya geldi. 90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasında olan bir zamanlar adından söz ettiren Çağlar ayrıca 3 sinema filminde de rol aldı. Şöhret olduğu yıllarda Bülent Ersoy’un tahtına aday olarak görülen şarkıcı, zamanla popülerliğini yitirmiş ve kendisi buna sebep olanın diva olduğunu iddia etmişti.

Arabesk ve fantezi türde seslendirdiği şarkılarla tanınan Devran Çağlar 2000'li yılların başında cinsiyet değiştirme ameliyatı da olmuştu.

Devran Çağlar ne zaman öldü?
Bir dönemin ünlü sanatçılarından olan Devran Çağlar'ın hayatını kaybettiği bildirildi. Devran Çağları'n sahne aldığı işletmenin sahibi olayla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Yavuz Hancı " Bugün sahnesi vardı. Kendisinden haber alamayınca evine gittik. İçeri girdiğimizde cansız bedeniyle karşılaştık" dedi.

Arabesk şarkıcısı Devran Çağlar (56) 16.08.2019'da Maltepe'de yaşadığı rezidansta hayatını kaybetti. Çağlar'dan bir süredir haber alamayan yakınları, Çağlar'ın çalıştığı iş yeri sahibine ulaştı. Ünlü şarkıcının yaşadığı Maltepe'deki rezidansa gelen yakınları, çilingir yardımıyla kapıyı açtı. Yapılan incelemede Çağlar'ın hayatını kaybettiği belirtildi.
Daha yeni Daha eski
Toyzz Shop TR