son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

8 Ağustos 2019 Perşembe

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek ne demek?

Rüyada Cumhurbaşkanı görmek ne demek? rüyada recep Tayyip Erdoğanı görmek anlamı, cumhurbaşkanı olduğunu görmek, tokalaştığını görmek, yemek yemek, cumhurbaşkanının eve gelmesi ne demek?

Rüyada Cumhurbaşkanı görmek ne demek? rüyada recep Tayyip Erdoğanı görmek anlamı, cumhurbaşkanı olduğunu görmek, tokalaştığını görmek, yemek yemek, cumhurbaşkanının eve gelmesi ne demek?

Rüyada cumhurbaşkanını görmek
muradına ermek olarak yorumlanır. İsteklerin, hayallerin gerçekleşeceğine ve bu sayede de çok mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanınını Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek; isteklerine kavuşmak anlamına gelir. Rüyada gördüğünüz cumhurbaşkanı eğer güler yüzlü ve mutlu görünüyor ise bolluk ve bereket dolu bir hayatın sizi beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada cumhurbaşkanını görmek işinizde daha da yükseleceğinize, terfi edeceğinize, işlerinizin iyi gideceğine, yeni projelere ve kazancın artmasına da yorulur. Devlet büyüklerinden maddi ya da manevi yardım alarak birtakım işlerin halledileceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek; rüya sahibinin muradına ereceği ve halkın nazarında büyütüleceği şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanını görmek ve konuşmak; şerefi ve y,ksek mertebeye ulaşmayı işaret eder.

Rüyada cumhurbaşkanı ile tokalaştığını görmek; rüyada cumhurbaşkanını görmek gibi hayırlı rüyalardan biridir. Rüya sahibinin yetkili ve maddi gücü yerinde olan bir kimseden destek görmesi ve onun sayesinde bolluk ve bereket içerisinde yaşaması şeklinde tabir edilir.

Rüyada cumhurbaşkanı ile yemek yemek; iyi yorumlanmayan rüyalardan biridir. Rüyada cumhurbaşkanı ile yemek yediğini görmek rüya sahibinin bazı sorunlar yaşayacağına, zorluk ve darlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada cumhurbaşkanının eve gelmesi; rüya sahibinin evine geldiğini görmesi geniş dünyalığa mazhar olmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanından hediye aldığını görmek; rüyada cumhurbaşkanının kendisine hediye verdiğini gören kimse aldığı eşyanın büyüklüğü ve kıymetince şerefe sahip olur.
previous post next article home