son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

15 Ağustos 2019 Perşembe

Rüyada Fasulye Görmek ne demek?

Rüyada fasulye görmek, taze fasulye, kuru fasulye, barbunya görmek yemek ne anlama gelir? rüyada fasulye toplamak anlamları.

Rüyada fasulye görmek, taze fasulye, kuru fasulye, barbunya görmek yemek ne anlama gelir? rüyada fasulye toplamak anlamları.

Rüyada fasulye görmek
kötü şans ve kader anlamına gelir. Riskli işlere atılmadan önce iyi düşünün. Fasulye, hastalık demektir. Fasulye kurumuş ve buruşmuş ise hayal kırıklığına uğrayacaksınız.Bolluk, zenginlik, paradır. Yeşil fasulye kısmettir. Fasulye rengine ve durumuna göre yorumlanır. 

Rüyanızda fasulye görmek şansla yorumlanır.

Rüyanızda kuru fasulye yediğinizi görmek, menfaatinize uygun bir haber alacağınıza; yeşil fasulye yediğinizi görmek büyük bir nimete veya kıymetli bir hediyeye kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmek şansınızın açıldığına, bir dükkandan kuru fasulye satın aldığınızı görmek bir arkadaşınızın sizi kıskandığına işarettir.

Rüyada Barbunya görmek talihinizin açıklığını, içi henüz dolgunlaşmamış yeşil fasulye ise ömrünüzün uzunluğunu gösterir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada fasulye görmek üzüntü ve kederdir. Fasulyenin kuru ve yaşı ayni şekilde tabir edilir. Hastalık demektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home