Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada Hapishane Görmek
Rüyada Hapishane Görmek
Bir kimsenin rüyasında herhangi bir suçtan dolayı hapishaneye girdiğini görmesi; o kimsenin ömrünün uzunluğuna ve dostları ile bir araya geleceğine, bir kimsenin rüyasında bilinmeyen bir sebepten dolayı hapishaneyi tercih ettiğini görmesi; o kimsenin kendisini günah işlemekten koruyacağına delalet eder. Kişinin rüyasında kendi evi içinde prangaya vurulduğunu görmesi; hayra ve hayırlı olan şeyleri de çocuklarında görmesine, kişinin rüyasında bir hapishane inşa ettirdiğini görmesi; gerçeği ve doğru yolu gösterecek olan bir zat-ı muhterem ile karşılaşacağına ve nefsinin arzu ve isteklerine itibar etmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Bilinmeyen hapishane dünyaya, Huysuz ve geçimsiz eşe, töhmet altında olmaya,

Rüyada Hapishaneye girmek başını dinlemeye, uzun ömre ve tanıdıklarla bir araya gelmeye,

Rüyada Hapishane kasvete, monoton hayata,

Rüyada Kapalı tutulduğu yerdeki pencere, oradan sızan ışık ve görüllen gökyüzü sevince ve kurtuluşa,

Rüyada Hapishane bazen duaların kabul olmasına, ıstırapla olgunlaşan kimseye,

Rüyada Bir eve hapsolduğunu görmek o evden bir kadınla evlenmeye,

Rüyada Ölünün hapishanede görünmesi arkada borç bırakmış olduğuna,

Rüyada Mahkum olduğunu görmek üzüntüve kedere yahut önemli birinin hak yolunu bulmasına vesile olmaya,

Rüyada Evden uzakta, bilinmeyen bir yerde dar bir yere hapsedildiğini görmek vefat etmeye,

Rüyada Kadının kendini bir yere hapsedilmiş görmesi evlenmesine delalet eder.

Rüyada hapis olmak, zillet, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı tanıdığı bir valinin kendisini hapsettiğini görse, üzüntüye düşer. Bir kimse kendisinin, kireçle yapılmış bir odaya hapsedildiğini görse, ölür ve oda kabir olur. Hapishane olarak kullanılmayan başka bir odada ayaklan bağlı ve odanın kapışı da üzerine kapanmış olarak gören kimseye bir hayır isabet eder. Eğer o yerde kendisine azap edildiğini görse, hayır ve akıbet cihetiyle daha iyidir. Bazıları da, hapis olmak zillet ve hakarettir, dediler.Kadının rüyada, sultanın kendisini hapsettiğini görmesi, büyük bir adamla evlenmesine işaret eder.

Rüyanızda tutuklandığınızı görmeniz; sizin üzüntü ve kedere maruz kalacağınıza işaret eder. Bir kadının rüyasında devlet başkanı tarafından tutuklandığını görmesi; o kadının büyük bir zat-ı muhterem ile evleneceğine delalet eder.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski