son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

16 Ağustos 2019 Cuma

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak
Rüyada hıçkırarak ağlamak, daha önce işlenen suçları ve günahları hatırlayıp pişmanlık duyarak ağlamak zor durumlardan kurtulmaya, sessizce ağlamak, sevince ve feraha, sesli ağlamak, bir belaya bulaşılacağına işarettir. Ayrıca Rüyada hıçkırarak ağlamak sevineceğinizin işaretidir.

Rüyada ağlamak bazen sevinç, bazen de kedere yorumlanmıştır Rüyada yüksek sesle ve feryat ederek, elini yüzüne vurarak, söz söyleyerek, hıçkırarak, yakasını paçasını yırtarak ağladığını görmek, uyanıkken bu şekilde ağlamaya delalet eder. Rüyada Allah korkusundan, Kur'ân-ı Kerim dinlemek veya hatalarını hatırlayarak ağlamak, ferah ve sevince ve iyi akıbete delâlet eder.

Ve yine ağlamak, yüce Allah'tan korkmaya, rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için de yağmura delâlet eder. Çünkü gözyaşı olan yere rahmet iner. Ağlamak bulunmaz sermayedir.

Ebu Said El-Vâiz: Rüyada tanıdığın birinin ölümüne ağladığını görmek, keder ve hüzne delâlet eder. Ağlamadığı halde gözlerinden yaşlar aktığını görmek, murada ermeye ve sevince işarettir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home