Rüyada Ispanak Görmek ne demek? anlamı nedir?

Rüyada ıspanak görmek ne demek? ıspanak yemek, ıspanak pişirmek, rüyada ıspanak yıkamak, böreği, ıspanak toplamak anlamı nedir?
rüyada ıspanak

Rüyada ıspanak görmek ne demek? ıspanak yemek, ıspanak pişirmek, rüyada ıspanak yıkamak, böreği, ıspanak toplamak anlamı nedir?


Rüyada ıspanak görülmesi
gam ve keder habercisi olarak görülmektedir. Ispanağın salata veya yemek olarak görülmesi ise hastalıkların sona ermesi, sağlık – sıhhat anlamlarına gelir. Özellikle yeşil ve güzel bir ıspanak bol paranın işaretçisidir. Pişmiş ıspanak ise para harcamaları yapılacağını gösterir. Ispanak yenildiğinin görülmesi hastalık varsa biteceğini, borçlar varsa kısa sürede borçların ödeneceğini anlamlarına gelir.

Rüyada Ispanak yemek

Rüyada görülen ıspanak hasta bir kişi için şifaya yorumlanır. Ispanak yeşil veya açık bir rengi varsa zenginliğe paraya lüks yaşama delalet eder. Ancak rüyada ıspanağın piştiğini gören kişi için aynı şeyleri söylemek doğru olmayacaktır. Pişmiş ıspanak gören bir kimse elindekileri harcamaya yönelik girişimlerde bulunacaktır. Eski rüya tabircilerinin anlattıkları rivayetlere göre ıspanak gören kişi ne olursa olsun şifaya kavuşacağını da söylemek gerekir. Rüya sahibi hasta ise şifa bulur veya hasta bir yakını varsa onun iyileşmesini istiyorsa o kişi iyileşir.

Rüyada Ispanak pişirmek;

Eğer ki rüyanızda pişmiş ıspanak hazırlıyıpta yiyorsanız elinizdekileri harcamaya yorumlanır dikkatli olunuz. Bir dilek dilemişseniz o dileğinizin yani muradınızın gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi zenginse malını mülkünü dikkatli bir şekilde harcaması gerektiği de söylenebilir.

Rüyada Ispanak böreği yemek;

Rüyasında börek yediğini gören bir kişi söylenti duyucaktır. Rüyasında yediği böreği satmak içinde hazırlanan birisi başka kişilere yardım etmekten kaçınmayan ve daha sonrasın da büyük bir menfaat görecektir.

Rüyada Ispanak yıkadığını görmek;

Rüyasında yıkadığı ıspanak kurumuş ve bitkin bir haldeyse gam ve kedere delalet eder. Ancak yeşil ve yıkadığı su temiz berrak ise sevince mutluluğa işarettir.

Rüyada Ispanak toplamak;

Rüya da ıspanak gören kişi ne olursa olsun hayra yorumlaması gerekir. Çünkü bir çok rüya tabircinin bu rüya hakkında yapmış olduğu yorumlardan tek ortak noktası budur. Bahçeden ıspanak toplamak bol kazanca ve bol rızka yorumlanır. Zengin değilseniz zengin olmanız için bir sevap olduğuna servet sahibi olacağınızı işaret eder.

Rüyada Ispanak Almak

Rüyada ıspanak görmek ya da yemek şifaya işaret ederken, ıspanak almak tam aksine sıkıntı anlamına gelir. Rüyasında ıspanak aldığını gören kişi bir sıkıntı alacaktır. Kötü haber alabilir, kötü bir olayla karşılaşabilir, kötü bir şeyin içine düşebilir. Bütün bunlar rüyasında ıspanak aldığını gören kişiye sıkıntı, keder ve üzüntü verir. Başka bir rüya yorumuna göreyse ıspanak almak kişinin gerçekleşeceği dileğini, arzusunu ifade eder.

Rüyada Ispanak Yemeği Görmek

Rüyada ıspanak yemeği görmek, hastalıktan muzdarip olan ya da şifa bekleyen hastalar için umut anlamına gelir. Hasta kişi rüyasında ıspanak yemeği görürse yakın zamanda iyileşecek ve ayağa kalkacaktır.

Rüyada Pişmiş Ispanak Görmek

Rüyada pişmiş ıspanak görmek ya da yemek kişinin cebinden çıkacak paraya işaret eder.

Rüyada Pazardan Ispanak Almak

Rüyada pazardan alınan ıspanak taze ve canlıysa, yaprakları yeşil ve parlaksa bu rüya sahibinin kısmetine işaret eder. Pazardan alınan körpe ıspanak kişinin olmasını çok istediği ve gönülden dilediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Taze Ispanak Görmek

Rüyada körpe ıspanak görmek hayırlara yorumlanır. Rüyasında körpe ıspanak gören kişinin şansı ve bahtı açık olur. İşlerinde bol kazanç ve bol rızık elde eder. Büyük bir variyete kavuşur. Rüyada taze ıspanak görmek ne denli iyiyse çürümüş ıspanak görmek o denli kötüdür. Rüyasında çürümüş ıspanak gören kişinin başı derde girer, kötü olaylarla karşılaşır, yıkılıp, üzüleceğine dair haberler alır.

Rüyada Ispanak Görmenin Psikolojik Anlamı

Bitkilerin, meyvelerin ve sebzelerin hayatımızdaki önemi büyüktür. Bitkiler yıllar boyunca bizlere ilaç olmaya ve şifa dağıtmaya devam etmiştir. Bir kişinin rüyasına ıspanak görmesi, o kişinin hastalığı için bir çıkar yol bulmak adına kafasının ve bilinçaltının bu konuyla ne kadar meşgul olduğunu ifade eder. Ispanak kadının bilinçaltında güzellik ve şifa anlamına gelirken, erkek içinde ünlü çizgi film kahramanı Temel Reis gibi güç anlamına gelir. Rüyalarına sebze ya da meyve giren kişiler ya çiftçi, ya manav ya da kalpazan olabilirler. Çünkü insanların meşgul oldukları işler sık sık rüyalarına girebilir. Özellikle de işler yolunda ve istendiği gibi gitmiyorsa kişinin iç dünyasını baya bir meşgul edebilir, bu da insanların rüyalarını etkileyebilir. Bağ, bahçeyle uğraşan kişilerin bu tarz rüyaları sıklıkla görmesi son derece normaldir.

Rüyasında ıspanak gören kişiler kafası karışık kişiler olabilirler. Tıpkı ıspanak yapraklarının ve köklerinin birbirine dolanması gibi, bu kişiler belki özel hayatlarında belki de iş yaşantılarında karmaşık psikolojide olup, kararsızlık yaşıyor olabilirler. Düşünceleri ıspanak kökleri gibi bir birine geçmiş olabilir. Dolayısıyla rüyalarında ruh hallerinin yansımaları bu tarz objelerle kendini belli edebilir. Yeşil ıspanak kişinin istek ve dileklerini ifade eder. Ispanağın yeşil olması aslında kişinin taşıdığı umudun bir göstergesidir. Çürümüş ıspanak ise karamsar ve umutsuz olan kişilerin ruh halini yansıtır. Ispanak almak, hedefleri ve umutları olan kişilerin ruh halini ifade eder. Ayrıca kişinin gönlünden dilediklerinin de bir göstergesidir demek yanlış değildir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski