Rüyada Kuyu Görmek ne demek?

Rüyada kuyu görmek ne demek? rüyada kuyuya düştüğünü görmenin anlamı nedir? kuyudan su içmek manası.
rüyada kuyu

Rüyada kuyu görmek ne demek? rüyada kuyuya düştüğünü görmenin anlamı nedir? kuyudan su içmek manası.


Rüyada Kuyu görmek

Rüya Alimlerine göre etrafında kendisi için kötü emeller besleyen kişilerin varlığına işaret eder. Rüyada kuyuya düşen birini görmek, mal veya para artmasını çekemeyen kişilerin bulunduğuna yorumlanır. Rüyada kuyudan kurtulmak ise, aile huzurunun bozulması için fırsat kollayanlara delalet etmektedir.

Kirmani (r.a)’ya göre bu kişilerin varlığını bilip ona göre hareket etmesi kişinin huzuru açısından çok önemlidir. Rüya yorumcuları ise kuyuda kendi yansımasını gören kişileri aile hayatına kavuşacağına, çocuk bolluğuna yorulmaktadır.

Rüyada Boş Kuyu Görmek

Rüyada boş kuyu görmek İslami yorumu nedir? Din Alimlerince kişinin şanının artacağına, işlerinde başarı gösterileceğine delalet olunur. İmâm-ı Cafer-i Sâdık (r.a) Buyurmuştur’ki; rüyayı kişinin sıkıntı çekeceğine, bilmeden etrafındakilere zararının dokunacağına, bu zararın fark edileceğine, fark edilen bu zararın karşılanması gerektiğine yorulmaktadır.

Rüyada Kuyuya Bakmak

Rüyada kuyuya bakmak, bir kısım rüya yorumcusu ise kişinin bir müddet yalnız kalacağına, sevinç duyulacak gelişmelerin olacağına, umulmadık bir müjdeye haber alınacağına, sıkıntı duyulacak işlerle karşılaşılmasına karşın bu durumun kişinin hayrına olacak şekilde çözüleceğine yorulur.

Rüyada Karanlık Kuyu Görmek

Rüyada karanlık kuyu görmek rüya âlimleri ve rüya yorumcuları arasında ittifak sağlanamamış bir konudur. Rüya âlimleri kişinin yüreğinde gizli kalan korkuların feraha ulaşacağına, sıkıntı duyulan konulardan emin olunacağına, hoşuna gidecek gelişmeler yaşanabileceği şeklinde yorumlar.

İmâm-ı Nablusi (r.a) Hazretleri Buyurmuştur’ki; rüyayı gören kimse için, maddi ve manevi kayıplar yaşanabileceğine, girişilen işlerde bela ve musibetle karşılaşılacağına, gizli düşmanlığa, ne kadar çabalanırsa çabalansın ulaşılmak istenen hedefe varılamayacağını değerlendirir.

Rüyada Kuyu Kazmak

Rüyada kuyu kazmak Ebu Saidü’l-Vaaz (r.a) tarafından kadına, ilme, zenginliğe, rüya sahibinin hileye maruz kalacağına, umulmadık çareye ulaşacağını buyurmuştur. Rüya yorumcuların az bir bölümü ise yakınları tarafından sorun çıkartılacağına, bu sorunların kişiye sıkıntı çıkaracağını düşünmektedir. Rüya yorumcularının çoğunluğunun kanaati ise kişinin çok çaba göstermesi gerektiğine, başarı, mutluluk ve huzur için çok emek sarf etmesi ile bunları kazanacağını yönündedir.

Rüyada Kuyu Taşması

Rüyada kuyu taşması nasıl yorumlanmaktadır? Rüya yorumculara göre varlığı ile sıkıntı doğuran ve kişiye hiçbir kazanç sağlamayan insanlardan uzaklaşılacağına, kişinin etrafından sağlayacağı kazanca, kendi varlığı ile zenginliğe ulaşacağına, içinden çıkılması güç durumların kendiliğinden çözüleceği anlamına gelir.

Rüyada Kuyu Suyu İçmek

Rüyada kuyudan su içmek rüya yorumlayanlar kişilerin tamamı maddi kazancı artması, sağlıklı günlere, çaba sarf etmeden kazanç konularında fikir birliğine varmıştır.

Rüyada Susuz Kuyu Görmek

Rüyada susuz kuyu görmek rüya yorumcuları verilen sözlerde durulmasına gerektiğine, sevindirici habere, şüphe duyulan bir hususta emniyet sağlayacağına yorulur.

Rüyada Dipsiz Kuyu Görmek

Rüyada dipsiz kuyu görmek rüya yorumcuları tarafından kişilerin maddiyata önem vereceğine, maddi kazanç konusunda zorluk çekmesine rağmen kısa sürede feraha ulaşılacağı anlamına gelebileceği bildirilmiştir.

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek

Rüyada su dolu kuyu görmek rüya âlimleri tarafından kazancın maddi ve manevi seviyede tam kararında olacağı, beklenmeyen bir maddi kazanca, gelecek konusunda endişe taşınmaması gerektiğine, başka kişilerden gelecek yardımı göstermektedir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski