Rüyada Mantar Görmek

Rüyada mantar yemek

Rüyada mantar görmek; ileri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya işarettir. Rüyada mantar yemek helal kazanca, zehirli mantar toplamak Rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir. Rüyada mantar topladığını gören aşırı hırslı bir insan olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada yer mantarı: Bir kimsenin rüyada yer mantarı yediğini görmesi, helal mala ve rızka dalalet eder. Rüyada yer mantarı görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği, kerem ve vefa sahibi bir adama dalalet eder. Bazı kere de yer mantarı, kendisinde hayır olmayan bir kadına dalalet eder.

Rüyada beyaz mantar: Bir kimsenin rüyada beyaz mantar yediğini görmesi, emre, nehye, işte acele etmeyip itidal üzere olmaya, uzun ömre, hasta için afiyet ve şifaya dalalet eder. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.

Rüyada beyaz mantar yemek: Bir kimsenin rüyada beyaz mantar yediğini görmesi, emre, nehye, işte acele etmeyip itidal üzere olmaya, uzun ömre, hasta için afiyet ve şifaya dalalet eder.

Rüyada çeşitli mantarlar görmek

Beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rizka delalet eder, Mantarın zehirsiz olan çeşidi mal, menfaat ve hayır; zehirli çeşidi ise zarardır.

Mantar yemek ve almak kolay kazanç demektir. Mantarın yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rızka delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefalı bir kimsedir. Bazı tabirciler, mantar kendisinde hayır olmayan bir kadındır, dediler.

Eğer mantar büyük olursa kadınlar tarafından bir rızka isarettir. Rüyada mantar yediğini gören kimse helalinden mal kazanır. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadık yerden mal ve rızka işarettir. Zehirli mantar zarar ve ziyana işarettir.
Daha yeni Daha eski
Toyzz Shop TR