son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM İLETİŞİM

7 Ağustos 2019 Çarşamba

Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada maydanoz görmek
Rüyada maydanoz görmek
Rüyada maydanoz görmek, hayra yorum­lanır. Her iki cihanda da Allah’ın sevdiği kulları arasında olacağınıza işaret eder. Hasta için şifa bulmaya ve sıhhatli bir bedene işaret ettiği gibi hayatın getireceği güzellikler olarakta yorumlanır.

Rüyada maydanoz görmek, sağlık dolu ve başarılı bir hayatınız olacağına belanın, kazanın, tehlikenin hayatınız boyunca size uğramayacağına, cebinizin parasız, evinizin nimetsiz kalmayacağına, temiz kalpli olduğunuzdan dolayı, huzurlu bir yaşam süreceğinize işarettir.

Rüyada maydanoz demeti görmek
Rüyada bir demet maydanoz görmek, hayra yorumlanan rüyalardandır. Haatınızda maddi ve manevi güzellikler olacak, rahata ereceksiniz. Fırsatların bol olduğu, kısmetinizin açık, uğurlu ve şanslı olduğunuz önemli bir dönemdesiniz.

Rüyada sararmış ve solmuş maydanoz görmek
Rüyada sararmış ve solmuş maydanoz görmek, kısa sürecek bir rahatsızlık atlatacaksınız.
Rüyada bahçede maydanoz görmek

Rüyada bahçede maydanoz görmek, seyahate çıkma planlarınızı gerçekleştiriyorsunuz.
Rüyada maydanoz tarlası görmek, sevdikleriniz ile bir araya gelip güzel vakit geçireceksiniz.
Rüyada maydanoz tohumu görmek

Rüyada maydanoz tohumu görmek, bir yerden beklediğiniz menfaati sağlayacaksınız. Rızka işaret eder.

Rüyada maydanoz toplamak, Rüyada maydanoz topladığını görmek, yaşlılığınızda ve emekliliğinizde rahat yaşamak, kimseye muhtaç olmamak için gelecek planları yaptığınıza, işaret eder.

Rüyada maydanoz sapı görmek, sizin için ciddi anlamda önem taşıyan bir fırsatı veya bir sınavı kaçıracağınıza işaret eder.

Rüyada maydanoz suyu görmek, bazen gerçekten fazla çok bilmiş davranıyorsunuz.

Rüyada maydanoz almak, kişi hiç hastalığa yakalanmayacaktır ve her zaman zinde olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada maydanoz satmak, ayrılıklar yaşayacaksınız.

Rüyada maydanoz yıkamak, hayatınızda bazı olumlu değişimler gerçekleşecek. Yaptığınız bir işten elinize büyük para geçecek.

Rüyada maydanoz doğradığını görmek, Rüyada maydanoz kesmek, rüya sahibinin vefat etmeden önce, evlatları arasında sorun çıkmaması için malını paylaştıracağına tabir edilir. Haneye girecek paraya işaret eder.

Rüyada maydanoz yemek, birisine aşırı muhab­bet duyacağınıza, gözünüz yüksekteyse çok çalışmanızın sizin için iyi olacağına işaret eder. Rüyada maydanoz yemek rüya sahibi kimsenin, sağlık ve sıhhatinin yerinde olacağına, fakat ailesini geçindirmek için çok çalışması gerektiğine işaret eder.

Rüyada pişmiş maydanoz yemek, Rüyada pişmiş maydanoz yediğini görmek, sağlığa işaret eder. Rüya sahibi hasta ise şifa bulur. Sağlığı yerinde ise sağlık ve afiyette bir ömre işaret eder.
previous post next article home