son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM İLETİŞİM

4 Ağustos 2019 Pazar

Rüyada Nal Görmek

Rüyada Her çeşit hayvanın nalını görmek mal ve dünyalığa delalet eder.

Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.Rüyada nal görmek iyiye. Rüyada nal görenin şansı açık olacaktır. Yolda nal bulan bir kimsenin karşısına, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsat çıkacak demektir.

Rüyada at nalı görmek, uğurla yorumlanır. Yolda bir at nalı bulan mutlu olur. Evinin kapısına uğur olsun diye bir at nalı taktığını görmek, o eve hastalık ve mutsuzluk girmeyeceğine işarettir.

İş hayatınızda birçok başarıya imza atacaksınız. Bu Rüya, hayatınızın aşkını sonunda bulup, onunla evleneceğiniz anlamına da gelir.

Rüyada nal görmek, ne şekilde olursa olsun mala işarettir. Kirmani'ye göre; dört ayakli hayvan gibi nalbandin kendisini nalladığını gören, mali yüzünden cezaya uğrar. Hayvanlarını nalladığını veya nallattigini gören, yolculuga çikar. Yahut islerinde gayret göstererek çok para kazanır. Bir rivayete göre de; nal görmek, sansa ve arzularınızın yerine geleceğine işarettir.

Nal Rüyaları daima hayra yorulur. Rüyasında nal görenin talihi açılacaktır. Yolda nal bulan bir kimse, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsatla karşılaşacaktır. Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.

Rüyada nal görmek; Bütün isteklerinizin gerçekleşeceğine, bir nalbantın size nal taktığını görmek; malınıza karşılık bir ceza ödeyeceğinize, hayvanlarınıza nal taktığınızı yada taktırdığınızı görmek; işlerinizdeki başarınız sayesinde çok para kazanacağınıza, nal aldığınızı veya bulduğunuzu görmek; yakında kazançlı bir işe girişeceğinize işarettir.

Maddi durumunuzun düzelerek sıkıntı ve dertlerden kurtulucağınıza işarettir.

Rüyada Nalm ata mıhlandığını görmek: Önemsiz bir rahatsızlık geçireceğinize.
previous post next article home