son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

4 Ağustos 2019 Pazar

Rüyada Simit Yemek

Rüyada Simit Yemek
Rüyada Simit Yemek
Rüyada yiyecekler, az çok bize fayda getireceğini bildiğimiz maddelerdir, ancak rüyada daha çok zihni beslemek için görüntülenen imajdır. Bir rüyada simit yemenin tecrübesi, çoğu kez başka bir kişiden bazı özel öğretim, öneri veya talimat kabul etmiş olmanın göstergesidir.

Rüyada Simit Görmek
Rüyada simit ya da benzer bir gıda görmek, bir seviyede projeksiyonları geri çekmenin bir metaforu gibidir. Rüyadaki yiyecek ve içecekler gerçekten kişiliğimizi beslediğimiz parçalardır, ancak, onları ‘içeri’ alana kadar henüz ‘öteki’ olarak görürüz. Rüya dünyasında yiyecek ve içecek almaya yönelik olarak, kendinizin kabul edilmiş ve tanınmış bir parçası olmayan özelliklerine karşı temkinli olduğunuz sonucu ortaya çıkar.

Rüyada Yanık Simit Yemek
Simit yediğiniz, verdiğiniz, aldığınız veya çaldığınızı görmek, iletişimde bulunmayı, sosyal olmayı sevdiğinizi gösterir. Bu sıcakkanlı özelliğiniz ile girdiğiniz her ortamda ilgiyle karşılanıyorsunuz. Rüyada yanık simit yemek; mütevazılık konusunda ileri gittiğinizi, enerjinizi ve zamanınızı tükettiğinizi, gereksiz hayal kırıklıkları yaşayacağınıza gösterge olabilir.

Rüyada Simit Pişirmek
Simit pişirdiğiniz bir rüya, olumlu bir zeminde olduğunuzu ve görevlerinizi gerçekleştirmek için hevesli ve enerjiye sahip olduğunuzu gösterir. Sosyal duruşunuz önem kazanacak, faydalı işler ile uğraşmak popülaritenizi arttıracak.

Elbette rüyalarda tek bir nesne üzerinden yorum yapmak doğru değildir. Bazen küçük bir nesne ya da durum rüyanın genel manasını değiştirebilir. Bu nedenle hatırlayabildiğiniz tüm detayların anlamlarına bakarak kendi durumunuza göre değerlendirmeniz daha doğru bir yaklaşım olacaktır.
previous post next article home