Rüyada Su Görmek ne demek? anlamı nedir?

Rüyada su görmek ne demek? suya düşmek, su birikintisi, su içmek, rüyada bulanık su, rüyada akan su görmenin anlamı nedir?
Rüyada Su

Rüyada su görmek ne demek? suya düşmek, su birikintisi, su içmek, rüyada bulanık su, rüyada akan su görmenin anlamı nedir?


Rüyada su görmek,
berekete, kısmete ve hayırlara yorulur. Rüyada su görmek, rüya sahibinin hayatına yeni temiz bir sayfada başlayacağına işaret etmektedir. Sıkıntılı günlerini geride bırakan rüya sahibinin huzur içinde güzel günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada su görmek, kişinin iş hayatında bol kazançlı bir işe imza atacağına, bu işten ailesinin de memnun kalacağına delalet eder. Rüyada su görmek, kişinin rahat ve huzur dolu bir hayata kavuşacağına da işaret etmektedir.

Bolluk ve bereketin sembolü olan su, kişinin kazancının artacağına, hane içi sorunların çözüleceğine yorulur. Rüyada görülen su berrak yani temizse, olumlu güzel gelişmelerin olacağına, eğer su kirli bulanıksa, rüya sahibinin hayatında huzursuzlukların yaşanacağına işarettir. Rüyada görülen durgun su ise hapis ya da monoton geçen bir hayata yorulur.

Rüyada görülen su, rüyanın şekline ve rüyada suyla ne yaptığımıza göre değişir. Rüya tabircilerine göre rüyada su içmek ve rüyada su vermek anlamlarını sizler için bir araya getirdik.

Rüyada Suya Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında suya düştüğünü görmesi kişinin gelecekte iş hayatında güzel paralar kazanacağına delalet eder. Bu paraların helal olacağına, rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Berrak Su Birikintisi Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada berrak su birikintisi görmek, kişinin zor bir dönem içinden çıkıp rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada berrak su birikintisi görmek, kişinin ailesi ile arasının daima iyi olacağına yorumlanır.

Rüyada Kendini Suyun İçinde Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendini suyun içinde görmesi kişinin iş hayatında büyük borca sahip olacağına, fakat stres yapmadan tüm bu zorlukların üstesinden gelebileceğine delalet eder. Rüyada kendini suyun içinde görmek, hanenin bolluk ve bereket içerisinde olacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Evin İçinde Su Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan değerlendirmelere ve yorumlara göre rüyada evin içinde su görmek bereket demektir. Hanenin daima bolluk ve bereket içerisinde olacağına rüya sahibinin isyan etmeyerek sabretmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Su Görmek ve Suya Girmek

Rüyada su görmek ve suya girmek, kişinin hayatında sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada su görmek ve suya girmek, çekilen sıkıntı ve stres sonucunda rahata kavuşulacağına, aile bireylerinin arasında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Akan Su Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında akan su gören kişinin kısmetinin bol olacağı anlamına gelmektedir. Bekar ise yakın zamanda evleneceğine, aydın bir geleceğe sahip olacağına, eğitim hayatında veya iş hayatında başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Ocakta Kaynayan Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ocakta kaynayan su görmesi kişinin ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok çalışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada su görmek, kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, ailesine daima düşkün ve ilgili olacağı demektir. Rüya sahibinin bol kazançlı iş hayatında sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Akan Su Görmek

Rüya tabircilerine göre bu rüya pek de hayırlı yorumlanmaz. Aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, çeşitli tartışmaların meydana geleceğine, bu nedenle huzursuz ve mutsuz bir ortam yaratılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında bulanık görmesi kişinin zorlu bir süreç içerisinde olacağı anlamına gelmektedir. Bu durumdan ailesinin desteği ile çıkacağına delalet eder.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında bulanık akan su gören kişinin, iş hayatında stresli ve sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada bulanık akan su görmek, aile hayatında tartışmaların meydana gelebileceğinin habercisidir.

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çamurlu su görmesi iş hayatında yaşanacak olan zarara ve mutsuzluğa yorulur. Ailesi ile arasında ufak sürtüşmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Berrak Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında berrak su görmesi kişinin geleceğinin parlak olacağı anlamına gelmektedir. Eğitim hayatında veya iş hayatında başarıdan başarıya koşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında temiz su gören kişinin ailesinin mutlu ve huzurlu olacağına rivayet olunur. Rahat bir hayata kavuşacağına, mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kirli Su Görmek

Rüyasında kirli su gören kişinin kötü alışkanlıkları bırakması gerekeceğine anlamına gelmektedir. Harama el uzatacağına, doğru yola gitmesi gerekeceğine, kötü arkadaş çevresinde uzaklaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Damlayan Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında damlayan su görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan iş hayatında atılacağına alamet etmektedir.

Zorlu ve sıkıntılı bir dönem içerisinden aydınlık ve huzur dolu günlere ulaşacağına yorumlanır.
Rüyada Su Baskını Görmek

Rüyasında su baskını olduğunu gören kişinin mal kaybına uğrayacağı anlamına gelmektedir. Verdiği yanlış kararlar yüzünden başının çık ağrıyacağına, ailesi tarafından dışlanılacağına delalet eder.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içtiğini gören kişi, sağlık problemleri yaşamadan sıhhatli bir yaşam süreceğine yorulur. Rüyada sürekli su içtiğinizi ancak bir türlü susuzluğunu gideremediğinizi görmek, eşiniz tarafından üzüleceğinize, sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir. Rüyada bir kişiden su alıp içtiğinizi görmek, çevrenizdeki birine iyilik edeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Su Vermek

Rüya sahibinin son derece iyi bir insan olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, çevresindeki insanlara karşı yardımsever, alçak gönüllü birisidir. Din vecibelerini yerine getireni güzel ahlaklı ve Allah tarafından hayırlı bir insan olduğu yorumu yapılır. Haram malla işi olmayan, günaha girmekten kaçınan, nefsini terbiye eden rüya sahibinin daha da hayırlar yapacağına işaret eder.

Rüyada Su Almak

Rüyada kalın bir kase içinde su alan kişinin çocuğu olacağı şeklinde yorum yapılır. Eğer alınan su temizse, rüya sahibinin huzur içinde bir yaşam süreceğine, helal yollardan kazançlar sağlayacağı anlamına gelir. Rüyada alınan su acı ise bunun evliliğe delalet ettiği kabul edilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski