son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM İLETİŞİM

4 Ağustos 2019 Pazar

Rüyada Tezek Görmek ne manaya gelir?

Rüyada tezek görmek ne demek? rüyada tezek yaktığını görmek, tezek toplamak, rüyada gübre temizlemek ne manaya gelir tabiri nedir

Rüyada tezek görmek ne demek? rüyada tezek yaktığını görmek, tezek toplamak, rüyada gübre temizlemek ne manaya gelir tabiri nedir

Rüyada tezek görmek, dünyalığın her geçen gün artmasına, kişinin parasal anlamda ve hiç sıkıntısının ve düşüncesinin kalmayacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, işlerin yoluna gireceğine, sağlığın yerine geleceğine delalet eder. Rüyada tezek görmek, yarınların mutluluk, sağlık ve kazanç getireceği ile tabir edilir.

Rüyada Tezek Yaptığını Görmek
Rüyada tezek yapmak, ileride elde edilecek büyük bir servetin yolunu yapmaya yani çalışmaya, çabalamaya delalet eder. Rüya sahibinin daha fazlasına sahip olabilmek için büyük bir hırs ve kararlılıkla işine dört elle sarılmasına aynı anda birden fazla iş yapmasına yorulur.

Rüyada Tezek Yaktığını Görmek
Rüyada tezek yakmak, dünya malından gözünü bile kırpmadan, boğazına, kıyafetine, sağlığına harcamak anlamına gelir. Kişi, üçün beşin hesabını yapmadan dilediği gibi, dilediği yere kazancından harcayabilecek demektir.

Rüyada Tezek Yediğini Görmek
Rüyada tezek yemek de benzer şekilde tabir edilir. Dünya malına işaret eder. Rüya sahibinin elde edeceği kazanca ve mülkiyete tabir edilir. Bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir.

Rüyada Tezek Topladığını Görmek
Rüyasında tezek topladığını gören kişi, ileriye yönelik hayırlı ve getirisi büyük olması amacıyla girmek istediği iş için ufak ufak birikim yapacak demektir. Kişi, ticaret hayatına atılmak için bankada hesap açacak ve sermaye biriktirecektir.

Rüyada Gübre Görmek
Rüyada gübre görmek, uzun, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın habercisidir. Rüya sahibinin keyif ve rahatlık içinde bir hayatı olacağı anlamına gelir. Büyük sıkıntılar ve borçlar olmadan herkese nasip olmayacak kadar güzel bir hayat şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gübre Temizlemek
Rüya sahibinin henüz çok yeni olduğu için yaygınlaşmamış bir iş yapıp büyük kar elde edeceği şeklinde yorumlanır.
previous post next article home