son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

15 Ekim 2019 Salı

Azize Dizisi Konusu, Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı İzle

Azize Dizisi Konusu, Oyuncuları, Tanıtım Fragmanı İzle


Başrollerini Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in paylaştığı Azize dizisi dizi severler tarafından merak konusu oldu. İmkansızlıklara meydan okuyan ve tutku dolu bir aşk hikâyesinin seyirci ile buluşacağı dizi Kanal D ekranlarına gelecek. Yeni sezonun yeni dizilerinden olan Azize oyuncu kadrosunda kimler var? Azize dizisinin konusu nedir?

Bir intikam ve tutkulu aşk hikayesinin anlatıldığı Azize dizisi için geri sayım başladı. Başrollerini Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı dizide imkansızlıklarla dolu aşk hikayesinin dışında bir intikam mücadelesi de anlatılacak. Kanal D ekranlarına gelecek olan dizinin tanıtım fragmanı da yayınlandı. Yeni yayın hayatına merhaba diyecek olan Azize dizisinin konusu nedir? Azize oyuncu kadrosunda kimler var?

AZİZE DİZİSİNİN KONUSU
Azize, bir intikam ve aşk hikâyesi. Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize.. Hayattaki tek varlığı kardeşini koruyabilmek için ayakları üzerinde durmayı başarmış, bütün geçmişini geride bırakıp kendine yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın artık o. Fakat kardeşine de dokunacak o zalim eller. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpanlar bu kez Azize'nin hayattaki tek varlığı olan Yiğit'e de zarar verecek. İşte o gün yemin edecek Azize; Ona bunu yaşatanlardan hesap soracak. Artık tek bir amacı var hayatta, ailesinin intikamını almak. Amacı uğruna mücadelesini sürdürürken ummadığı bir engelle karşılaşacak fakat. Aşk. Aşkı bulan kendini unuturmuş derler. Azize'nin hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlardan biri, ailenin en zeki, en mert, en yürekli adamı Kartal, Azize'ye aşık olacak. Kartal'ın ailesine benzemediğini gördükçe Azize de düşecek bu aşka. İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize. Kardeşine verdiği sözü tutabilecek mi yoksa aşkına teslim mi olacak. Sonunda kim kazanacak.

AZİZE OYUNCU KADROSU
Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in başrollerini paylaştığı Azize dizisi oyuncuları;
Dizide diğer rolleri Duygu Sarışın, Mustafa Yıldıran, Çetin Sarıkartal, Selen Öztürk, Başak Daşman, Tugay Mercan, Mustafa Avkıran, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ceylan Batı, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Taha Baran Özbek, Ufuk Şen ve Galip Erdal paylaşıyor.

Azize Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı izle..

Azize Dizisi 1. Bölüm 2. Fragmanı izle..
previous post next article home