25 Ekim 2019 Cuma

Müge Anlı kimdir? Nereli? Evli mi? Çocuğu var mı? Kaç yaşında?

Müge Anlı kimdir? Nereli? Evli mi? Çocuğu var mı? Kaç yaşında?

ATV'de gündüz kuşağında ekrana gelen reyting rekorları kıran "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programının sunucusu Müge Anlı, sık sık açıklamaları ve yaptığı yorumlarla adından söz ettiriyor. Yıllardır cinayetleri aydınlatan ve kayıplara ulaşan Müge Anlı'nın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Müge Anlı kimdir, kaç yaşında? Aslen nereli? Müge Anlı evli mi, çocuğu var mı?

MÜGE ANLI KİMDİR?
2008 yılından bu yana yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusudur. Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Sevilen gazeteci Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Lisansüstü eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaparak tamamlamıştır.

Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir. Bunların dışında 2010 yılında 'Film Gibi' ve Müge Anlı ile Mektubunuz var programlarını da hayata geçirmiştir.

ATV'de yayınlanan programındaki dobra konuşmaları ile dikkat çekmektedir.

MÜGE ANLI'NIN KIZI KİMDİR?
Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ'dan bir kızı var. Kızının ismi Lidya.

MÜGE ANLI HANGİ OKUL MEZUNU
Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunudur. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi'nde hukuk üzerine yüksek lisans yapmıştır.
previous post next article home