Zuhal Topal kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? eşi kim?

Zuhal Topal kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.
Zuhal Topal

Zuhal Topal kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? boyu kaç kilosu ne? biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.


TV8 ekranlarında yayınlanan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı sunucusu Zuhal Topal’ın hayatı hakkında merak edilenler..


Zuhal Topal, sunuculuğunu üstlendiği programlar, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündeme geliyor. Ünlü sunucunun hayatına dair bilgiler vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Zuhal Topal, 2013 yılında "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi olmuştu.

ZUHAL TOPAL KAÇ YAŞINDA?

Zuhal Topal 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu ve sunuculuk yapmaktadır.

Zuhal Topal 1.73 m. boyunda, 55 kilo ve Terazi burcudur.

Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteriyle tanındı. atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; halk ve jüri tarafından birinciliği hak etti.


Metin Akpınar'ın baş rolünde oynadığı Papatyam dizisinde birkaç bölümde oynadı ve büyük beğeni topladı. Kanal D'de yayınlanan Geniş Aile adlı dizide Şukufe rolünde oynadı. TRT kanalında 91 bölüm yayınlanan Avrupa Avrupa adlı dizide oynarken kızı Lina'yı dünyaya getirdi. 2013 yılında bu dizideki "Nermin" rolüyle Antalya Tv Ödüllerinde aday gösterildi ve "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi oldu.

Zuhal Topal kiminle evli?

Zuhal Topal şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evli ve Lina adında bir kız çocuğu var.

- Sitemizde biyografisi yer alan diğer Oyuncular için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski