son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM İLETİŞİM

17 Kasım 2019 Pazar

Rüyada Ezan Duymak ne anlama gelir?

Rüyada Ezan Duymak ne anlama gelir?

Rüyada ezan sesi duymak, beklenen müjdeli haberi ifade eder. Ezan dinlemek şeytanın hilesinden kurtuluş demektir. Bunların haricinde ezan duruma ve mahaline göre çeşitli anlamlara gelir. Rüyada duyulan ezan bekâr için güzel eşe işaret eder. Bazen de ezan sesi duymak, hac aylarında hacca gitmeye, yolculuğa çıkıp selametle dönmeye yorumlanır. Ayrıca, muradının olacağına yorumlandığı gibi, bazen da hırsızlığa, yalan haberleri ya da iftirayı simgeler.


Yatağında yattığı halde ezan duymak, o kişinin eşini, çocuklarını hor gördüğüne, onlara kötü davrandığına işaret eder.

Rüyada ezan sesi duymak, ehil olan kimse için bir makama çıkmaya, diğerleri için hayra erişmeye işarettir.

Rüyada ezan sesi, duyan kişinin yüksek mevkilere geleceğini gösterir. Rüyada ezan okunması, rüya sahibinin hayırlı bir yolculuğa çıkacağına işaret sayılır. Eğer mahkeme kapısında ezan okuduğunu görürse, o kişinin haklı bir davada tanıklık yapacağını gösterir.

Bir kimsenin rüyasında ezan okuması, hac aylarında hacca gideceğine delalet eder. Rüyada ezan okunduğunu duymak derece yüksekliğine, büyük bir rütbeye yükselmeye ve işitilecek her hangi bir söze, bekâr için evlenmeye delâlet eder.
Rüyada ezan sesi çok kere doğru habere delâlet eder. Rüyada ezan okunduğunu görmek; duâya, takvâya, tâat ve hayırlı işler ile, emniyete, şeytanın hilesinden kurtuluşa delâlet eder.
previous post next article home