Huawei Garanti Sorgulama nasıl yapılır?

Huawei Garanti Sorgulama nasıl yapılır?

Huawei Garanti Sorgulama nasıl yapılır?

Huawei Garanti Sorgulaması nasıl yapılır, servise verilen cihazın durumu nasıl öğrenilir? Huawei marka cihaz kullanıcıları için Huawei garanti sorgulama ve yetkili servise verilen cihazın takibini yapma işlemleri nasıl yapılır?

Huawei garanti sorgulama işlemi için cihazınızın IMEI numarasını bilmek durumundasınız.

IMEI numarasını öğrenmek için arama kısmına “*#06#” yazıp, arama tuşuna basmanız yeterli.

IMEI numarasını öğrenmenin bir diğer yolu da Ayarlar > Telefon Hakkında > Mevcut durum menüsüdür. Ayrıca pil kapağı çıkarılabiliyorsa arkada bulunan etiketten de IMEI numarası öğrenilebilir.

Huawei Garanti Sorgulama

Cihazınızın Huawei Türkiye garantisi kapsamında olup olmadığını sorgulamak için gerekli adımları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Adım1: Huawei garanti durumu sorgulama işlemini yapabilmek için öncelikle buraya tıklayarak “Huawei Garanti Süresi ve Destek Hizmeti Sorgulaması” sayfasına gidin.

Adım2: Cihazın IMEI numarasını yazın Güvenlik kodunu girerek “Ara” butınuna basın.

Eğer sorgulama ekranında cihazınızı göremiyorsanız veya cihazın faturasında garantisi devam ettiği görülürken, garanti devam etmiyorsa, garanti dışı yazıyorsa, Huawei müşteri hizmetlerini aramanız en doğrusu olacaktır.

Size en yakın Huawei Türkiye servisi listesine buradaki sayfaya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer cihazınızı onarım için servise verdiyseniz buraya tıklayarak cihazın onarım durumunu öğrenebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski