son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM İLETİŞİM

27 Ocak 2020 Pazartesi

Cemil Kazancı Kimdir? aslen nereli?

Cemil Kazancı Kimdir? aslen nereli?

İş insanı Cemil kazancı nereli? Kazancı Grup Holding ve Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkanlıklarını üstlenen Kazancı, kariyerine de aile şirketlerinde çalışarak başladı. Peki, Cemil Kazancı kimdir, kaç yaşında? Cemil Kazancı hayatı.

Cemil Kazancı serveti ne kadar araştırılıyor. İlk olarak jeneratör üretimi satışı alanında yöneticilik pozisyonunda bulunan Kazancı, Aksa Enerji'nin kuruluşunda da yer aldı. Cemil Kazancı hakkında detaylı bilgiler.

CEMİL KAZANCI KİMDİR?
İş adamı Kazancı, 1961 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Rize'li olan Cemil Kazancı İş hayatına aile grup şirketinde başladı. İlk olarak jeneratör üretim ve satış alanında yöneticilik görevlerinde bulunan Kazancı, ardından Grup'un enerji alanındaki faaliyetlerini büyütmek ve elektrik enerjisi üretmek maksadıyla 1997 yılında faaliyete geçen Aksa Enerji'nin kuruluşunda aktif rol almıştır.

AKSA ENERJİ CEO'SU OLARAK GÖREV YAPIYOR
Kazancı Holding ve Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinin yanı sıra Cemil Kazancı, Kazancı Holding ve Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği de yürütüyor. Temmuz 2019 tarihinden itibaren Aksa Enerji CEO'su olarak görev yapmaktadır.
previous post next article home