CZN Burak Özdemir kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

CZN Burak Kimdir? Burak Özdemir kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? ne iş yapıyor? nerenin sahibi? Kebapçısı, işletmesi nerede? Biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.
CZN Burak


CZN Burak Kimdir? Burak Özdemir kimdir? aslen nerelidir? asıl adı ne? kaç yaşında? ne iş yapıyor? nerenin sahibi? Kebapçısı, işletmesi nerede?


Sosyal medyada paylaştığı "yemek" videolarıyla ve "yardıma muhtaç ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla" insanların gönlünde taht kuran Czn Burak, olarak bilinen Burak Özdemir internet kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

CZN BURAK KİMDİR?

CZN Burak lakabıyla tanınan Burak Özdemir 1994 doğumlu, aslen Hatay'lıdır. 13 yaşından bu yana babası İsmail Özdemir'in yanında çalışmaya, esnaflık yapmaya başlayan Burak Özdemir, 16 yaşında babasıyla birlikte İstanbul Aksaray'da "Hatay Medeniyetler Sofrası" ismiyle bir dükkan açmış.

HATAY MEDENİYETLER SOFRASI NEREDE?

Kısa sürede işini ve iş yerlerini büyüten Czn Burak, şu anda 4 şube ile İstanbul'da hizmet veriyor. Hatay Medeniyet Sofrası şubeleri Taksim ve Etiler gibi "lüks" yerlerde de faaliyete geçmiş durumda. Müşterileri sadece Türk değildir. Yabancı turistlerinde uğrak noktası olan Hatay Medeniyetler Sofrası leziz yemekleri ile misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.


CZN BURAK ÜNLÜ MİSAFİRLERİ AĞIRLIYOR

CZN Burak'ın "Hatay Medeniyetler Sofrası" mekanına başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere sanat ve ünlü camiasından bir çok isim de gidiyor. Merve Boluğur, Kıvanç Tatlıtuğ ve Ajda Pekkan gibi pek çok isim Hatay Medeniyetler Sofrasında Czn Burak'ın misafiri oldu.

CZN Burak, her videosunda "güler yüzüyle" yemeklerini hazırlayıp ortaya mükemmel lezzetler sunuyor. Czn Burak reklamını sosyal medya aracılığıyla paylaştığı "yemek" videolarıyla yapıyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski