Ebru Baki kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Habertürk Sunucusu Ebru Baki kimdir? evli mi? eşi kim? aslen nerelidir? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.
Ebru Baki


Habertürk Sunucusu Ebru Baki kimdir? evli mi? eşi kim? aslen nerelidir? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


EBRU BAKİ KİMDİR?

Gazeteci Ebru Baki 1975 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Baki, üniversite eğitimi sırasında Hürriyet Gazetesi Ekonomi Servisi'nde stajını yaptı.

Marmara Üniversitesi'nden okul ve bölüm birincisi olarak mezun olan Baki, Cumhuriyet Dergi’de yayınlanan dizi haber ve fotoğrafları çeşitli ödüllere layık görüldü.

Okul ve iş hayatını aynı anda yürüten Baki, öğrencilik zamanındaki başarılarının getirisiyle yurt dışında eğitimler gördü.


Birincilikle bitirdiği Gazetecilik bölümünün ardından Marmara Üniversitesi İDBF Uluslararası İktisat Bölümü'nü okuyan Baki, gösterdiği başarılarla çeşitli burslara layık görüldü.

Staj döneminden CNN Türk'teki çalışma hayatına Hürriyet gazetesinde 7 yıllık bir çalışma hayatı geçiren Baki, CNN Türk'te ekonomi haberlerini sundu.

Doğan Medya'nın el değiştirerek Demirören Medya'nın yönetimine geçince Ebru Baki CNN Türk'ten ayrılarak Habertürk kanalına geçti. Şu anda sabah kuşağında Para Gündem isimli programı sunmaktadır.

Ebru Baki evli mi? eşi kim?

Ebru Baki'nin hala bekar olduğu biliniyor.

Sitemizde bulunan diğer HaberTürk ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski