son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

15 Şubat 2020 Cumartesi

O Ses Türkiye Biran kimdir? Biran Ceren Dörter kaç yaşında?

O Ses Türkiye Biran kimdir? Biran Ceren Dörter kaç yaşında?

O Ses Türkiye Biran Ceren 9 Yıl önce de yarışmaya katılmıştı. Bu kez adını yarı finale yazdırmayı başaran Biran Ceren kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye Biran Ceren Dörter hakkında tüm merak edilenler..

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’de yarışan Biran Ceren Dörter kaç yaşında, kimdir merak ediliyor. Performansı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Biran Ceren Dörter hakkında merak edilenler.

BİRAN CEREN DÖRTER KİMDİR?
Biran Ceren Dörter o ses Türkiye sahnesinde seslendirdiği ‘shallow’ şarkısıyla büyük beğeni topladı. 4 jürinin de döndüğü yarışmacı hakkında birçok şey merak edilmeye başlandı. İşte Biran Ceren Dörter kimdir?

O Ses Türkiye’nin 9 sezon öncesinde ilk sezonda da katılan Biran Ceren Dörter’e o gün kimse dönmemişti. O günden itibaren kendisini geliştirmeye devam eden Dörter, yeniden O Ses Türkiye sahnesinde yer aldı

İngilizce ve Almanca'yı ileri düzeyde konuşabilen Biran'ın uzun bir süredir Antalya'da yaşadığı biliniyor.

Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm lisesinden 2009 tarihinde mezun olan Biran Ceren Dörter, Anadolu Üniversitesi'nde Uluslararası ilişkiler bölümünü bitirdi. Daha sonra çeşitli otellerde garsonluk ve barmenlik gibi görevlerde bulundu. Türk Telekom ve Havaş gibi kurumsal firmalarda da çalışan Biran Ceren Dörter, tekrardan müziğe geri dönerek O Ses Türkiye sahnesinde yer aldı.

Biran Ceren Dörter, 9 yıl önce jüri koltuğunda oturmasına rağmen ona dönmeyen Hadise'yi seçerek büyük bir sürprize de imza attı.
previous post next article home