son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

15 Şubat 2020 Cumartesi

O Ses Türkiye İlayda Coşkun kimdir? İlayda Coşkun kaç yaşında?

O Ses Türkiye İlayda Coşkun kimdir? İlayda Coşkun kaç yaşında?

O Ses Türkiye yarışmacısı İlayda Coşkun, yarı final heyecanının başlamasıyla beraber merak konusu oldu. Hadise'nin ekibinde yer alan yarışmacı İlayda Coşkun gösterdiği performansla iddialı isimler arasında yer alıyor. Türk sanat müziğine ilgi duyan İlayda Coşkun'un biyografisini öğrenmek isteyen izleyenler, 'O Ses Türkiye yarışmacısı İlayda Coşkun kimdir?'sorusuna yanıt arıyor. İşte, İlayda Coşkun'la ilgili merak edilenler

İlayda Coşkun, O Ses Türkiye’nin 2020 sezonunda yarı finale kalan isimlerden biri oldu. Binlerce kişi arasından seçilen ve jüri üyelerini döndürmeyi başaran İlayda Coşkun, Hadise’nin takımında yarışıyor. Peki, O Ses Türkiye yarışmacısı İlayda Coşkun kimdir?

Yarışmaya İstanbul’dan katılan İlayda Coşkun, Türk Sanat Müziği sanatçısı Nursaç Doğanışık’a vokal yaptı. Küçüklükten beri Türk sanat müziğine ilgi duyduğunu belirten genç yarışmacı, huzurevlerinde sahne aldığını söyledi. O Ses Türkiye sahnesine ilk olarak “Highway to Hell” şarkısıyla çıkan İlayda Coşkun, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı, tercihini ise Hadise’den yana kullandı.
previous post next article home