son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

15 Şubat 2020 Cumartesi

O Ses Türkiye Soner Kıp kimdir? Soner Kıp kaç yaşında?

O Ses Türkiye Soner Kıp kimdir? Soner Kıp kaç yaşında?

O Ses Türkiye yarışmasında yarı finale yükselen Soner Kıp hayatı ve biyografisiyle merak edilmeye başlandı. Seslendirdiği sanat müziği eserleri ve sesiyle beğeni toplayan ve Bayazıt Öztürk'ün ekibinde yer alan O Ses Türkiye Soner Kıp, ATV’de yayınlanan Bir Şarkısın Sen’in minik yarışmacılarından biriydi. Peki, O Ses Türkiye Soner Kıp kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte Soner Kıp'ın hayatı

O Ses Türkiye'de Beyaz'ın takımında yer alan Soner Kıp, Malkaralıdır. İşte, O Ses Türkiye'ye daha önce de katılan Soner Kıp hakkında bazı bilgiler

O Ses Türkiye Soner Kıp 2012 yılında ATV’de yayınlanan Bir Şarkısın Sen’in minik yarışmacılarından biriydi. Seslendirdiği sanat müziği eserleri ve sesiyle herkesi büyüledi.

Soner Kıp Bir Şarkısın Sen’de de hayat hikayesiyle ilgi çekmişti. İşte Bir Şarkısın Sen’deki Soner Kıp’ın hayat hikayesi; Babası bir trafik kazası sonucu çalışamayacak durumda olduğundan okulu bırakmak zorunda kalmış. Çay bahçesinde garsonluk yapmaya başlamış ve çalıştığı yerde akşamları şarkı söylemeye başlamış. Elemelere katılmak için cep telefonunu düşük bir modelle değiştirmiş ve o parayla yarışmaya gelmiş.

BABASI GIRTLAK KANSERİYDİ
O minik ses Soner Kıp büyüdü ve O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Ancak bu defa farklı bir hayat hikayesiyle. Soner Kıp: Tekirdağ’da yaşıyor, 10 kardeşler. Soner ise ailenin en küçüğü. Müzikle 10 yaşından beri ilgileniyor. Küçükken tepsi çalarken şarkı söylüyordu. Babası gırtlak kanseri, çalışamıyor. Babası kendi gözünde çok iyi biri ve babasının ona ’kafanı kullan’ sözünden dolayı O Ses Türkiye yarışmasına katıldığını söyledi.
previous post next article home