son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

15 Şubat 2020 Cumartesi

Recep Terzi Kimdir? aslen nereli?

Recep Terzi Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Recep Terzi’nin İmamoğlu için yaptığı paylaşımlar sonrası İmamoğlu’nun avukatları Terzi’ye yaptığı paylaşımları silmesini ve kendisine gönderilen metni video kayıt yaptıktan sonra paylaşmasını teklif etti. Sosyal medyada yayılan konuşmalar sonrası kullanıcılar Recep Terzi kimdir? Recep Terzi neden gündem oldu? sorularının cevabını aramaya başladı.

Oyuncu Recep Terzi kimdir?
Recep Terzi 1977 yılında İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Bayburt'ludur.
Çocukluk yıllarında 5. sınıfa kadar okuyan Recep Terzi, ailesinin maddi açıdan yaşadığı sıkıntılar sonrası okulu bırakmak zorunda kaldı.

Bu zor günlerde simitçilik, boyacılık, kaportacılık gibi mesleklerde çalışmıştır. 1997 – 1998 yılları arasında askerlik görevini Bilecik, Nevşehir, Niğde illerinde turizm jandarması olarak tamamladı.

Geçimini taksi ve nakliyat şöförlüğünün yanı sıra tamir, tamirat, alüminyum, dekorasyon işleriyle de sağlayan Recep Terzi, 2014 yılından sonra çocukluğundan süre gelen tiyatroya olan ilgisini özel eğitim kurumlarına ve workshoplara katılarak aktif hale getirdi. Sadri Alışık Kültür Merkezi (tiyatro bölümü) ve Tümay Özokur Atölye’den başarıyla mezun oldu.

Recep Terzi mezun olduktan sonra, Medcezir, Kurtlar Vadisi, Alın Yazım, Muhteşem Yüzyıl gibi birçok başarılı yapımda rol almıştır.
previous post next article home