Rüyada Kıyamet Koptuğunu görmek ne demek?

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek manası nedir? kıyamet koptuğunu sanmak, kopacağını görmek, kıyamet rüyaları ne anlama gelir tabiri nedir?

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek manası nedir? kıyamet koptuğunu sanmak, kopacağını görmek, kıyamet rüyaları ne anlama gelir tabiri nedir?


Rüyada kıyamet koptuğunu görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak görülmez.

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, çok büyük üzüntüler duyacağına, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına, iş hayatında çok büyük zararlara ve çok büyük üzüntülere sebep olan olaylar yüzünden iflasın eşiğine geleceğine alamet eder.

Rüyada Kıyametin Kopmasını Duymak

İş hayatında ya da aile hayatında çok büyük işler yapmak üzere olan rüya sahibinin, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine hastalıktan binbir güçlükle kurtulduktan sonra tekrar yapmak istediği çalışmalar için başka türlü sıkıntılar yaşanması üzerine çalışmalardan vazgeçeceğine delalet eder.

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Sanmak

Çok büyük üzüntüler yaşayan rüya sahibinin, iş hayatından ve aile hayatından bir süre uzaklaşacağına, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine ve içinde bulunduğu kötü ve sıkıntılı durumlar ile mücadele edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kıyametin Kopacağını Görmek

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durum yüzünden kendisini bir türlü toparlayamadığına, bu yüzden iş hayatında sürekli zarar ettiğine, bu zarardan kurtulmak için çok yoğun olarak çalıştığı halde başka sorunların katılması ile birlikte çok daha zor zamanlar geçirileceğine ve durumun bir türlü toparlanamayacağına alamet eder.

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek

İş hayatında uzun zamandan beri çok büyük başarılar kazanan, rakiplerine üstünlük sağlayan ve çok büyük kazanç elde eden rüya sahibinin, yolunu kesmeye ve kendisini zarara uğratmaya çalışan düşmanlara rağmen çok büyük başarı kazanacağına işaret eder.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski