son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

9 Şubat 2020 Pazar

Survivor Burak Yurdugör Kimdir? aslen nereli?

Survivor Burak Yurdugör Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

TV8 kanalının sevilen yarışması Survivor yeni sezon tarihi belli oldu. 16 Şubat 2020'de ekrana gelecek Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler formatında izleyici karşısına çıkacak. Survivor'ın yeni sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. İzleyici tarafından Survivor yarışmacılarının kim olduğu merak ediliyor. İşte Survivor 2020 Gönüllüler takımında yer alan Burak Yurdugör hakkında merak edilenler..

SURVİVOR BURAK YURDUGÖR KİMDİR?
Burak Yurdugör, 21 yaşında İstanbul doğumludur.
Babası İsviçre Zurich doğumlu fakat kökeni İstanbul ve Yemen'e dayanıyor. Bir kız kardeşi var. Babannesi ve ailesi ile beraber yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünden mezun. Şuan da Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümü okuyor. Spora ilk okulda başladı. Yüzme branşı ile belli bir süre basketbolu beraber oynadı ve üniversitede de kısa süreliğine amerikan futbolu oynadı. Aktif olarak şuan da crossfit ve fitness ile uğraşıyor.

Burak Yurdugör, 1999 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Türk fakat İsviçre doğumludur. Yurdugör'ün bir kız kardeşi vardır. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünde almıştır. Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Küçük yaşlardan beri spora ilgili olan Yurdugör, yüzme, basketbol ve amerikan futbolu ile ilgilenmiştir. Şuan aktif olarak fitness yapmaktadır.

SURVİVOR 2020 ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER KADROSU

 

ÜNLÜLER

GÖNÜLLÜLER
previous post next article home