son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

9 Şubat 2020 Pazar

Survivor Ceyhun Uzun Kimdir? aslen nereli?

Survivor Ceyhun Uzun Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

TV8 kanalının sevilen yarışması Survivor yeni sezon tarihi belli oldu. 16 Şubat 2020'de ekrana gelecek Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler formatında izleyici karşısına çıkacak. Survivor'ın yeni sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. İzleyici tarafından Survivor yarışmacılarının kim olduğu merak ediliyor. İşte Survivor 2020 Gönüllüler takımında yer alan Ceyhun Uzun hakkında merak edilenler..

Ceyhun Uzun’u sosyal sorumluluk projelerine iten ise kaybettiği evladı olmuştur. Tanyel isminde bir kızı olan Ceyhun Uzun ne yazık ki 2016 yılında biricik kızını kanserden kaybetmiş o andan sonra kansere karşı savaş açarak bir çok sosyal sorumluluk projesinde de yer almış hatta kızının adı ile İngiltere de Tanyel’s Smile isminde bir dernek kurmuş ve çeşitli faaliyetler gerçekleştirmiştir. Ceyhun Uzun bu kurduğu dernekle ile 0 – 24 yaş arası çocuklara kanser ile mücadele konusunda yardım etmeyi amaçlamaktadır asıl derneğin faaliyet gösterdiği ülke ise kanserin bolca görüldüğü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmuştur.

Emekli olduktan sonra Kuzey Kıbrıs’a yerleşen İngiliz vatandaşlığı da bulunan Ceyhun Uzun 2019 da koşu yarışmalarına katılmaya ve derece almaya devam etmiştir. İlerleyen yaşına rağmen hala çok iyi bir koşucu olan ve üstün fiziksel performans gösteren Ceyhun parkurları en hızlı tamamlayacağından da emin zira gençliğinde o bir şampiyondu.

SURVİVOR 2020 ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER KADROSU

 

ÜNLÜLER

GÖNÜLLÜLER
previous post next article home