son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

9 Şubat 2020 Pazar

Survivor Makbule Karabudak Kimdir? aslen nereli?

Survivor Makbule Günaydın Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

TV8 kanalının sevilen yarışması Survivor yeni sezon tarihi belli oldu. 16 Şubat 2020'de ekrana gelecek Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler formatında izleyici karşısına çıkacak. Survivor'ın yeni sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. İzleyici tarafından Survivor yarışmacılarının kim olduğu merak ediliyor. İşte Survivor 2020 Gönüllüler takımında yer alan Makbule Karabudak hakkında merak edilenler..

Bir dönem magazin basınında Emrah ile yaşadığı sorunlar ile gündeme gelen ünlü şarkıcının oğlu Tayfun Erdoğan, 2020 yılı Survivor kadrosunda yer alıyor. İşte Tayfun Erdoğan hakkında merak edilenler…

SURVİVOR MAKBULE KARABUDAK KİMDİR?
Temmuz 1992 de İstanbul’da doğan Makbule Karabudak aslan burcudur. Anadolu lisesinden mezun olan Makbule Karabudak hem eğitim hayatını hemde spor hayatını başarı ile devam ettirmiştir.

Makbule Karabudak hemşirelik mezunudur ve İstanbul’da yaşamını sürdüren bir sporcudur. Hemşirelik okurken üniversitede okulun bayan hentbol takımında oynamış ve hemşirelikten mezun olduktan sonra Kpss ile İstanbul’a devlet memuru olarak atanmıştır.

2018 den beri gündüzleri ebelik yapan Makbuşe Karabudak akşam 5’ten 9’a kadar pilates eğitmenliği yapmaktadır. Hemşirelik alanında fark yaratan Makbule Karabudak hamile olan anne adaylarına plates yaptırarak onların doğumlarında rahat etmelerini sağlamaktadır. Bir çok spor dalı ile ilgilense de hiç birinde profesyonel olup ismini duyuramamıştır.

Yine spor salonlarında tanışıp sevdiği kocası ile mutlu bir hayatı vardır; ancak Makbule Karabudak’ı Survivor 2020 macerasına iten ise bitmek tükenmek bilmeyen hırsı ve azimidir. 28 temmuz doğumlu olan Makbule Karabudak aslan burcudur.

SURVİVOR 2020 ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER KADROSU

 

ÜNLÜLER

GÖNÜLLÜLER
previous post next article home