son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

11 Şubat 2020 Salı

Survivor Uğur Pektaş Kimdir? aslen nereli?

Survivor Uğur Pektaş Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

TV8 kanalının sevilen yarışması Survivor yeni sezon tarihi belli oldu. 16 Şubat 2020'de ekrana gelecek Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler formatında izleyici karşısına çıkacak. Survivor'ın yeni sezonunun başlamasına sayılı günler kaldı. İzleyici tarafından Survivor yarışmacılarının kim olduğu merak ediliyor. İşte Survivor 2020 Ünlüler takımında yer alan Uğur Pektaş hakkında merak edilenler..

SURVİVOR UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?
1979 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Uğur Pektaş 13 yaşındayken anne-babası boşandı. Küçük yaşlardan itibaren uzak doğu sporlarıyla ilgilenmeye başlayan eski oyuncu Tai-chi, Aikido gibi dövüş sanatlarıyla uğraştı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik bölümünden mezun olan Uğur Pektaş, 2005 yılında Kanal D ekranlarında ilk kez yayınlanan Survivor yarışmasında birinci oldu. Yarışmadan sonra oyuncu olmaya karar veren Uğur Pektaş, 2005-2014 yılları arasında oyunculuk hayatına devam etti.

Arka Sokaklar dizisinde oynarken rol arkadaşı Gamze Özçelik ile hayatını birleştirdi. Bu evlilikten Murathan adında bir oğulları dünyaya gelen çift 2011 yılında boşanma kararı aldılar. 2014 yılında Arka Sokaklar dizisinden ayrılan oyuncu bugüne kadar herhangi bir dizi veya filmde rol almamıştı. Survivor 2020 yarışması ile tekrar gündeme gelen eski oyuncunun yarışma programında nasıl bir performans göstereceği izleyiciler tarafından merak ediliyorUğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

2005 yılında Kanal D'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde iseZafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.

Uğur Pektaş'ın Hac organizasyonu yapan şirketi de vardır.

Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.

FİLMLERİ VE DİZİLERİ:
  • 2005 - Düşler ve Gerçekler
  • 2006 - Kuşdili
  • 2006 – 2014 - Arka Sokaklar

SURVİVOR 2020 ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER KADROSU

 

ÜNLÜLER

GÖNÜLLÜLER
previous post next article home