Sunucu Cem Öğretir kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

ATV sunucusu Cem Öğretir kim? kimdir? aslen nerelidir? evli mi? eşi kim? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.
Cem Öğretir


ATV sunucusu Cem Öğretir kim? kimdir? aslen nerelidir? evli mi? eşi kim? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


CEM ÖĞRETİR KİMDİR?

Cem Öğretir, 9 Ağustos 1973 yılında İngiltere'de dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Eskişehir'de geçirdi.

1995'te Anadolu Üniversitesi Sinema-Televizyon bölümünden mezun oldu. İlk iş deneyimini 1995'de Show TV'de başlayıp Mehmet Ali Birand'in 32. Gün ekibinde yer alarak gerçekleştirdi. 1999 yılında Show TV'den ayrılıp Star TV'ye geçti. 2000 yılında Uğur Dündar'ın gelmesine rağmen Star TV'den ayrılarak CNN Türk'e geçti. CNN Türk haber merkezinde editör ve sunuculuk yapmıştır.


2005 yılında CNN Türk'ten ayrılıp Dialog Anlatım İletişim'de ve İletişim Akademisi'nde sunuculuk dersleri vermektedir. 2008 yılında kısa bir süre Fatih Altaylı'nın teklifi üzerinde Kanal 1'e geçti ve bu kanaldan ayrıldı.

Daha sonra Erdoğan Aktaş'ın ekibinde yer alan Öğretir, Habertürk'te Gün Ortası haberlerini sundu. Aktaş'ın atv ve a Haber'e geçmesiyle birlikte, Öğretir de 10 Ağustos 2009'dan beri atv'de Ana Haber Bülteni'ni sunmaktadır.

Cem Öğretir kiminle evli?

Kendisi gibi haberci ve sunucu olan Seda Öğretir ile evli olup "Ada" adında bir kızları bulunmaktadır.

- Sitemizde yer alan diğer ATV - AHaber ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski