Coronavirüs Dünya ve Türkiye son durum haritası (güncel)

Coronavirüs dünya son durum haritası (güncel) hangi ülkelerde görüldü vaka sayısı ölüm sayısı

SON DAKİKA: Dünyada Corona vaka kaç oldu? ölü sayısı? kurtulan sayısı kaç? Koronavirüsü dünya genelinde hızla yayılmaya devam ediyor. Salgındaki son durumu görmek isteyenler, gerçek zamanlı çevrimiçi haritadan takip edebiliyor.

Coronavirüsü Çin’de artarak devam ederken tehlikenin boyutu her geçen gün daha da etkili hale geliyor. Dünyada dalga dalga yayılan virüs salgınının etkileri gün geçtikçe artmaya devam ederken, ABD merkezli Johns Hopkins Üniversitesi‘ndeki araştırmacılar, Coronavirüsünün günlük durumunu gösteren çevrimiçi bir harita geliştirdi.

Virüs salgınını gerçek zamanlı gösteren haritadaki veriler; ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Hastalık Önleme ve Kontrol Merkezi, Çin Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi ve Çin Ulusal Sağlık Komisyonu’ndan toplanıyor.

Haritadan canlı olarak hangi ülkelerin corona virüsüne yakalandığını, ölü sayısını ya da iyileşen hasta sayısını takip edebiliyorsunuz. Paylaşılan bilgilere göre şu an doğrulanan vaka sayısı ve Coronavirüsü nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı..

Türkiye'de hangi şehirler? Vaka sayıları? Ölüm sayıları..

Koronavirüs Canlı Harita DÜNYA Güncel Durum için TIKLAYIN

Koronavirüs Canlı Harita TÜRKİYE Güncel Durum için TIKLAYIN
Daha yeni Daha eski