son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

10 Mart 2020 Salı

Hatice Kübra İlgün Kimdir? kaç yaşında? nereli?

Hatice Kübra İlgün Kimdir? kaç yaşında? nerelidir?

Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, kimdir ve kaç yaşında? Hatice Kübra İlgün'ün hayatıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.


Hatice Kübra İlgün kimdir? sorusu, gündemde yer alan haberlerin ardından yanıtı araştırılan konulardan oldu. Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün'ün kariyeri, hayatı, vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, Hatice Kübra İlgün'ün biyografisi ve hayatı.

HATİCE KÜBRA İLGÜN KİMDİR?
Hatice Kübra İlgün 1 Ocak 1993'te Bursa'da dünyaya geldi. İlgün, Uludağ Üniversitesi öğrencisidir. Milli tekvandocu 2017 Dünya Şampiyonası 57 kg mücadelesinde gümüş madalya kazandı.

Hatice Kübra İlgün, spor kariyerindeki hayallerini ifade etti. İlgün şöyle söylemişti; "2020 sonrasında da Avrupa şampiyonası, dünya şampiyonası gibi çok sayıda uluslararası müsabaka var. Ben 2024 olimpiyat oyunlarında da ülkemi temsil etmek istiyorum. Ruhum, bedenim elverdiği sürece tekvandoya devam etmek istiyorum. Üniversite eğitimime de yüksek lisans yapıp, kariyerimi sürdürmek istiyorum. Tekvandoda zirve olimpiyat şampiyonluğu, ardından da tekrar kazanmak. Benim hedefim olimpiyat şampiyonluğunu kazanıp, sonraki olimpiyatta yeniden şampiyonluğa ulaşmak"
previous post next article home