20 Mart 2020 Cuma

Tatilde Muhafazakar Havuzlu Villa Kirala

Tatilde Muhafazakar Havuzlu Villa Kiralama

Ülkemizde ve tüm Dünyada yaşanan koronavirüs salgınından dolayı, vatandaşların da tatil tercihleri değişiyor. Tatilciler şu sıralar tercihlerini, Müstakil Villa tatili, Tekne tatili, karavan tatili, kamp, çadır vs. gibi seçenekleri araştırıyor.

Türkiye'nin en gözde tatil bölgelerinde bulunan binlerce ev, villa ve tekneyi kredi kartına taksit seçenekleri ve %100 para iadesi güvencesi ile tatilcilere sunarak olumlu yorumlar alan TatildeKirala, şikayetleri ortadan kaldırıyor ve her gün yayına aldığı yeni teknolojik özellikleriyle turizm endüstrisine yeni bir soluk getiriyor.

Kiralık Villa, Ev ve Tekne Tatili Nedir?
Villa kiralama aslında tam anlamıyla özgürlük demek. Oteldeki lükslerin ve imkanların çok daha ötesinde olanaklar sağlayan villa kiralama sistemi, otellerin katı kurallarıyla değil, tatilcinin kendi koyduğu kurallarla, sadece misafirlerine özel bir tatil vadediyor. Değeri milyonları aşan büyük kiralık villalar, özel korunaklı havuz, jakuzi, mükemmel bir manzara ve özel bir bahçe imkanlarını tatilcilere hem ekonomik fiyatlarla hem de kaliteli seçeneklerle sunarak, oteldeki küçük bir odada geçirilen tatil dönemini de geride bırakıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığının alternatif konaklama alanında açıkladığı son verilere göre kiralık villa ve evlerde konaklayan turistlerin geceleme süresi ise yüzde 29 artarak 5,3 milyona ulaştı. Antalya başta olmak üzere, Türkiye'nin en gözde tatil bölgeleri olan Kaş, Kalkan, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Kuşadası'nda tatilciler artık alternatif konaklamayı tercih ederek, Kalkan gibi bölgeleri villa turizminin merkezi haline getiriyor.

Villa Kiralamak veya rezervasyon için TIKLAYIN..

Neden Villa Kiralama Tercih Ediliyor?
Her bütçeye uygun villaların, evlerin ve teknelerin olduğu bu sistemde, kalabalık arkadaş grupları ya da büyük aileler tatilini çok daha uyguna getirerek, lüks imkanları fahiş fiyatlar yerine çok daha makul fiyatlarla yaşayabiliyorlar.Balayı çiftlerinin ve muhafazakâr ailelerin de gözdesi olan kiralık villa tatili, dışarıdan görünmeyen özel havuzlara, jakuzilere ve diğer imkanlara sahip olması sebebiyle, mahremiyet ve özgürlük isteyen tatilciler tarafından yoğun bir şekilde talep görüyor.

TatildeKirala ile Güvenli Rezervasyon Sistemi
TatildeKirala, Türkiye'de benzer alanda faaliyet gösteren firmalardan birçok önemli teknolojik farklar ile ayrılıyor. Bunlardan en önemlisi ise hem misafirleri hem de ilan verenleri olumsuz durumlara karşı korumak için Tatilde Kirala tarafından geliştirilen "Güvenli Rezervasyon Sistemi". Misafirlerinden olumlu yorumlar alan bu yeni yaklaşımla ev ve tekne tatili yapmak isteyen Türk tatilcilerinin en büyük kâbusu olan dolandırılma riski ortadan kaldırılıyor ve alternatif konaklama alanında yaşanan şikayetleri bu sistemle çözüme kavuşturuluyor. Güvenli Rezervasyon Sistemi ile TatildeKirala.com, villa kiralama sektöründe ziyaretçilerine maksimum seviyede güven ve kullanım kolaylığı sağlıyor.
previous post next article home