24 Mayıs 2020 Pazar

Ekrem Coşkun Döner kimin? Ekrem Coşkun kimdir?

Ekrem Coşkun Döner kimin? Sahibi kim? Ekrem Coşkun kimdir? gibi sorular İnternet kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

Son günlerde ulusal televizyonlarda adı sıklıkla geçen, reklamlarla adı çokça duyulan Ekrem Coşkun Döner ile ilgili; Ekrem Coşkun Döner kimin? Sahibi kim? Ekrem Coşkun kimdir? gibi sorular İnternet kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

"Kusursuz bir hizmet anlayışı" ile 2013 yılında yola çıkan marka "hilesiz yüzde yüz et döner" ilkesiyle bugün Türkiye'de 250 şubesi ile hizmet vermektedir.

Ekrem Coşkun Kimdir? Nereli?
Yaklaşık 35 yıldır sigortacılık sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren, Konya ve Konyaspor aşığı, işadamı Ekrem Coşkun'un sahibi olduğu Ekrem Coşkun Döner 10 Aralık 2013’de Konya’da faaliyetlerine başladı.

1993 yılından itibaren 5 yıl süre ile Konya Sigortacılar Derneği Başkanı görevinde bulundu. 2003 ile 2006 yılları arasında ise Konya Ticaret Odası Sigortacılar Meslek Komitesi Başkanlığı’nın yanı sıra Ticaret Odası Meclis üyeliği görevlerinde bulundu.

Aynı zamanda Konyaspor bünyesinde Süper Lig ve 1. Lig dönemlerinde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Kendisi şu anda halen Konyasporlular Derneği’nin başkanı olarak görev yapmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home