Hakan Bayrakçı kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Hakan Bayrakçı Kimdir? aslen nerelidir? Kaç yaşında? mesleği nedir? evli mi? eşi kim? çocuğu kim? Biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.

Hakan Bayrakçı Kimdir? aslen nerelidir? Kaç yaşında? mesleği nedir? evli mi? eşi kim? çocuğu kim? Biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.

Hakan Bayrakçı, 1960 yılında İstanbul'da doğdu. Baba tarafı Erzurum, anne tarafı İstanbul'ludur. Sırmahan Başbuğoğlu ve Mehmet Bayrakçı adlarında kardeşleri vardır. Orta ve Lise öğrenimini Saint Benoit ve Saint Michel Fransız kolejlerinde gördü. Yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde tamamladı.

Hakan Bayrakçı, 1988 yılında SONAR araştırma şirketi’ni kurdu ve başkanlığını yapmaya başladı. Süleyman Demirel ve Bülent Ecevit gibi liderlere profesyonel olarak danışmanlık yaptı. Meslek hayatı süresince, 140 Belediye Başkanı, 40 Bakan, 14 Parti Genel Başkanı ve 7 Başbakana’a da profesyonel olarak danışmanlık hizmeti verdi. Bayrakçı, çeşitli televizyon programlarında konuk yorumcu olarak canlı yayınlara katıldı. Bayrakçı ayrıca TRT1’de, 2003 ve 2006 yılları arasında tarih programı sundu.

Fransızca ve İngilizce bilen Bayrakçı, meslek hayatında çeşitli ülkelerin Büyük Elçiliklerine danışmanlıklarda da bulunmuştur.

Mesut Bleda Bayrakçı isminde bir oğlu olan Hakan Bayrakçı, İstanbul’da yaşamaktadır.

Hakan Bayrakçı 10 Ocak 2021 tarihinde Çekmeköy Belediyesinde kıyılan nikahla evlendi.

Hakan Bayrakçı kıyılan nikah ile ilgili, ''Korona nedeniyle nikahta 8 kişiydik. Korona süreci geçince bir düğün yapacağız. Düğünde sadece Ece'nin annesi babası var, bir de benim oğlumla kardeşim var. Korona nedeniyle böyle yaptık.'' açıklamalarını yaptı.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski