son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM İLETİŞİM

14 Mayıs 2020 Perşembe

Özlem Gürses kimdir? nereli? kaç yaşında?

Karın yağları nasıl erir? karın yağlarını eritmek için neler yapılmalı? karın yağlarını eriten hareketler, göbek nasıl eritilir? yağlar nasıl yakılmalı? hangi haraketler yapılmalı?

Gazeteci Özlem Gürses kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? Biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler..

Özlem Gürses 1970 yılında Ankara’da doğmuştur. TED Ankara Koleji’nde eğitim gördü. ODTÜ’de mimarlık okuyan ve Mimarlık Tarihi programında yüksek lisans yapan Özlem Gürses, bir trafik kazasının ardından İstanbul’a giderek medya dünyasına girdi. ATV’de muhabirlik yapan, daha sonra Star TV’de gece hattı ve kırmızı koltuk adlı programları sunan Özlem Gürses, NTV ve CNNTURK kanalları için de programlar yaptı. Habertürk kanalında da editörlük ve sunuculuk yapan Gürses, Kanal 1’de ana haber sunucusu ve haber müdürü olarak görevler yaptı.

Daha sonra bir çok televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunan, haberleri sunan ve çeşitli projelere imza atan Özlem Gürses, aynı zamanda ulusal ve uluslararası organizasyonlarda da moderatör ve sunucu olarak görev aldı. Bazen Olmaz adlı kitabını 2017 yılında piyasaya süren Özlem Gürses, Sözcü gazetesinde köşe yazıları yazıyor ve röportajlar yapıyor. Evli olan Özlem Gürses bir çocuk annesidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home