Senem Toluay Ilgaz kimdir? nereli? kaç yaşında?

HaberGlobal TV spikeri Senem Toluay Ilgaz kimdir? evli mi? eşi kim? aslen nerelidir? biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.
Senem Toluay Ilgaz


HaberGlobal TV spikeri Senem Toluay Ilgaz kimdir? evli mi? eşi kim? aslen nerelidir? biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.SİNEM TOLUAY ILGAZ KİMDİR?

Senem Toluay Ilgaz 1973 yılında Bingöl'de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur.

Çalışma hayatına 1998 senesinde CNN Türk ekranlarında muhabir olarak adım atmıştır.

Ardından haber spikeri olarak görevine devam eden Senem Toluay daha sonra Best Fm haber merkezi editörlüğü, Star Tv Günaydın Türkiye programı muhabirliği, Radyo Foreks’te yapımcı, sunucu, Hür Fm haber merkezi muhabirliği gibi görevlerde yer almıştır. 2002 senesinde Arnavutköy Rotary Rulübü en iyi haber spikeri ödülü ve Adıyaman Valiliği Nemrut Festivali Özel Ödülünü kazanmıştır.

Senem Toluay Ilgaz kiminle evli?

Başarılı, muhabir, spiker, programcı ve sunucu Senem Toluay Ilgaz CNBC-e editörü olarak görev yapan Kerem Ilgaz ile evlidir. Bu evliliğinden, Nehir isminde bir kızı ve Çınar isminde bir oğlu vardır.

Sitemizde bulunan diğer Haber Global ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski