9 Ağustos 2020 Pazar

Azra ne demek? Azra isminin anlamı nedir? kuran'da geçiyor mu?

Azra demek? Azra isminin anlamı nedir? Azra adı kuranda geçiyor mu? Azra ismi hakkında kısa bilgiler. Azra isminin anlamı hakkında merak edilenler..

Azra demek? Azra isminin anlamı nedir? Azra adı kuranda geçiyor mu? Azra ismi hakkında kısa bilgiler. Azra isminin anlamı hakkında merak edilenler..

Anne Babalar doğacak bebekleri için isim araştırması yaparken en çok araştırdıkları isimlerden biri de Azra izmi olarak öne çıkmaktadır. Azra isminin anlamını merak eden ebeveynler Azra isminin anlamı nedir ve Azra ne demektir gibi soruların yanıtlarını arıyorlar.

Azra isminin anlamı

- Bakire, kızoğlan kız.
- Ayak değmemiş kum.
- Delinmemiş inci.
- Hz. Meryem’e verilen adlardan
- Medine şehrinin adlarından biri.
- Masal kahramanı “Vamık”‘ın sevgilisi.

Azra adı kuranda geçiyor mu?
Arapça kökenli bir isim olmasına rağmen Azra ismi Kuran'da geçmemektedir.

ANNE BABA ADAYLARININ OLMAZSA OLMAZ İHTİYAÇLARI!

Bebek mi bekliyorsunuz? En güzel bebek kamerası ve telsizi hangisi sorusu bebek bekleyen anne baba adaylarının en çok araştırdıkları konulardan birisidir bebeğinizin her anını kontrol etmek için bir bebek kamerasına ihtiyacınız olacak. Bebek mağazalarında yüzlerce bebek kamerası çeşidi varken, hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsız kaldıysanız en güzel ve kullanışlı bebek kamerası modellerini İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN.Bebek bekleyen anne baba adaylarının en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi de En güzel bebek tulumları, bebek zıbınları, hastane çıkışı elbiseleri hangisi gibi en çok araştırdıkları konulardan birisidir bebeğiniz için en güzel ürünleri seçerken alternatif olarak hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsız kaldıysanız en güzel ve kullanışlı bebek takımları, zıbınlar ve hastane çıkışı body modellerini İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN.Bebek bekleyen anne baba adaylarının en çok ihtiyacı olan şeylerden birisi de En güzel bebek arabaları, pusetli bebek araba modelleri hangisi gibi en çok araştırdıkları konulardan birisidir bebeğiniz için en güzel ürünleri seçerken alternatif olarak hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsız kaldıysanız en güzel ve kullanışlı bebek arabaları, pusetli bebek arabası modellerini İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home