son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

24 Ağustos 2020 Pazartesi

Emaar Akvaryum Sualtı Hayvanat Bahçesi Nerede? nasıl gidilir? yol tarifi al!Emaar Akvaryum Sualtı Hayvanat Bahçesi nerede? nasıl gidilir? giriş ücreti öğrenci ne kadar? yetişkin ne kadar? Emaar Sualtı Akvaryumunda neler var?

Yazımızın devamını okumadan önce Emaar Giriş Bileti fırsatını görmek ve Emaar Akvaryum Giriş Bileti satın almak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ..

EMAAR AKVARYUM'DA NELER VAR?

Kayalık Kıyılar
Burası karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortam. Kayalık Kıyılar’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler ve kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Tünel Akvaryum
Yüzeyin 3,5 metre altındaki tünel akvaryum ziyaretçilerimize muazzam bir mercan resifinin içine dalmış hissi uyandıran olağanüstü bir sualtı deneyimi sunuyor. 270 derece görüş açısına sahip cam görünümlü su altı yürüyüş tünelinde gezegendeki en büyüleyici sualtı canlılarıyla karşılaşabilirsiniz.Denizanası Galerisi ve Ormanlar
Denizanası galerisinde ışıklar eşliğinde dans eden denizanalarından çok etkileneceksiniz. Ormanların merak uyandırıcı canlılarından yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, vahşi piranalar, dev su faresi ve birçok su canlısı ve amfibi orman bölümünde sizi bekliyor.

Nehirler ve Şelaleler
Zeki olduğu kadar oyuncu olan su samurları, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı yanaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arawanalar, otobur piranalar, dikenli vatozlar… Nehirler ve Şelaleler alanında görmek isteyeceğiniz birçok canlı var.Penguen Adası ve Timsah Krallığı
Penguen Adası Güney Amerikalı Humbolt penguenleri kolonisine ev sahipliği yapıyor. Timsah Krallığı ise dünyanın en büyük sürüngenlerinden biri olan 5 m’lik erkek kral timsah ve 3 m’lik dişisi ile burun buruna gelmek sizi ürpertecek.

EMAAR AKVARYUM NEREDE? NASIL GİDİLİR?
Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş merkezlerinden Emaar Square Mall’un B5 katında yer alıyor. Emaar Square Mall’a ister toplu taşıma araçlarıyla, isterseniz özel aracınızla ile ulaşabilir aracınızı Emaar Square Mall’un 4500 araçlık otoparkına bırakabilirsiniz.

Emaar Square Mall’a Kadıköy – Tavşantepe metro hattını kullanarak, Ünalan durağında inip, 10 dakika yürüyerek ulaşılıyor. Ayrıca Kadıköy’den kalkan 15BK no’lu otobüsü kullanarak tam önündeki durakta inmeniz mümkün.

Emaar Square Mall’a ücretsiz servisler ile de ulaşılıyor. Ücretsiz servis saatleri için tıklayın.

EMAAR GİRİŞ BİLET ÜCRETİ NEDİR? (TIKLAYIN)

• Türkiye’nin ilk ve tek sualtı hayvanat bahçesi Emaar Akvaryum İstanbul’da büyüleyici bir yolculuğa ne dersiniz!

• Ana tank ve tünel akvaryum, kayalık kıyılar, denizanası galerisi, sualtı ormanları, nehirler ve şelaleler, penguen adası, timsah krallığı gibi heyecan verici birçok tematik bölümle unutulmaz bir yolculuk sizleri bekliyor.

EMAAR AKVARYUM SAĞLIK ÖNLEMLERİ

• Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, merkezimizi ziyaret eden misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için merkezimize özel güvenlik önlemler aldık. Merkezimiz düzenli olarak uluslararası standartlardaki ürünlerle dezenfekte edilmektedir.

• En etkili hijyen maddelerini kullanarak, mikroorganizmaları temas ettiğiniz tüm noktalardan uzak tutuyor, siz ve aileniz için güvenli yaşam alanları yaratıyoruz. Belirli aralıklarda el dezenfektanları mevcut olup sosyal mesafe ikazları bulunmaktadır.

* Hemen Al butonuna tıkladıktan sonra giriş yapacağınız tarihi seçebilir veya rezervasyon tarihini boş bırakarak 1 ay içinde istediğiniz tarihte giriş yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home