Sunucu Hilal Özdemir kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi?

Sunucu Hilal Özdemir Babacan kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgiler.
Sunucu Hilal Özdemir Babacan

Sunucu Hilal Özdemir Babacan kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgiler.


Sunucu, Haber Spikeri  Hilal Özdemir Babacan'ın hayatı hakkında merak edilenler.

HİLAL ÖZDEMİR NERELİ?

Hilal Özdemir 23 Kasım 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir.
Özdemir baba tarafından aslen Kocaeli Hereke'lidir. Eyüboğlu Koleji'nde ortaokul ve Lise eğitimini tamamladı. Lisansını İstanbul Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü'nden tamamlayan Hilal Özdemir, Rotterdam Erasmus Üniversitesi'nde medya üzerine eğitim gördü.


Show Tv, Kanal D, NTV Spor ve NTV kanallarında görev almış ardından SKYTURK360'a TMSF ataması ile kanalın başına geçen babası Cengiz Özdemir'inde gelmesiyle haber spikeri olarak bu kanalda görev almaya başladı.

A Haber'de çeşitli haber yayınlarını sunan Hilal Özdemir AHaber'den ayrılmıştır.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Nur Tuğba Namlı'nın doğum iznine ayrılması dolayısıyla, yerini bir süreliğine yakın arkadaşı, haber sunucusu Hilal Özdemir Babacan'a bıraktı. Neler Oluyor Hayatta programında, 7 Kasım'dan itibaren Hakan Ural'a Hilal Özdemir eşlik edecek.

Haber Spiker Hilal Özdemir kiminle evli?

Hilal Özdemir Futbolcu Volkan Babacan ile evlidir. Çiftin Ayşe ve Yade adında ikiz kızları vardır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski