Mehmet Nuri Ersoy kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Mehmet Nuri Ersoy kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? Mehmet Nuri Ersoy'un sahibi olduğu otel hangisi? hangi turizm şirketinin sahibi? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi..


Mehmet Nuri Ersoy kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? Mehmet Nuri Ersoy'un sahibi olduğu otel hangisi? hangi turizm şirketinin sahibi? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi..

Yeni Cumhurbaşkanlığıı Hükümet Sisteminin ilk Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy 1968 yılında İstanbul'da doğmuştur, Aslen Antalya'lıdır.

Mehmet Nuri  Ersoy, Alman Lisesi mezunu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü bitiren Mehmet Ersoy, ilk olarak ETS Tur'u kurdu. 1999 yılı sonunda otelciliğe geçen Mehmet Ersoy ile ikiz kardeşi Max Royal ve Voyage Turizm ile sektörde etkili oldular.

Mehmet Nuri Ersoy hangi otelin sahibi?
Ersoy, ETS Tur ve Maxxroyal otellerin sahibidir. Mehmet Ersoy'un ikiz kardeşinin ismi ise Murat Ersoy'dur. Atlasjet ve Voyage Turizm de Ersoy kardeşlere aittir. Mehmet Ersoy'un eşinin ismi ise Pervin Ersoy'dur.

Mehmet Nuri Ersoy evli mi? eşi kim?
Mehmet Nuri Ersoy, Pervin Ersoy ile evli olup, çiftin iki çocukları var. Büyük oğullarının ismi Mehmet Reşat, küçük oğullarının adı Aslan Can.

Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy medyanın eski yüzlerinden biri. Show TV kanalında uzun yıllar çalışan Pervin Ersoy, Günaydın Türkiye programını sunmuştu.

Pervin Ersoy verdiği bir röportajda kendisini şu şekilde anlatıyor: İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Halka İlişkiler masterı yaptım sonrasında. Ama tüm üniversite sezonu boyunca çalışma hayatım vardı. Birçok televizyon kanalı ile çalıştım. Yıllarca Show TV'de çalıştım.Orada Günaydın Türkiye adlı bir programım vardı.Yıllarca o programı yürüttüm. Çocuklara yönelik Street Fighter adlı bir programım vardı o programı sundum. Daha sonrasında kendi işim olan halkla ilişkiler işimi yapmak istedim. Daha sonra eşimin firması ETS Tur ile çalışmaya başladım. Halen daha eşimle birlikte iş hayatında beraberiz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski
Toyzz Shop TR