Rüyada Örümcek görmek ne demek? anlamı nedir?

Rüyada Örümcek Görmenin Anlamı ve Yorumu, Rüyada beyaz örümcek, Rüyada Örümcek Isırması, Rüyada örümcek yakalamak, Rüyada örümcek sokması, rüyada siyah örümcek görmek ne demek?
rüyada örümcek


Rüyada Örümcek Görmek ne demek? anlamı ve Yorumu, Rüyada beyaz örümcek, Rüyada Örümcek Isırması, Rüyada örümcek yakalamak, Rüyada örümcek sokması, rüyada siyah örümcek görmek ne demek?


Rüyada Örümcek, inzivaya çekilmiş takva ehli kişi demektir. Kişinin rüyasında örümcek görmesi hayır işlerinde bulunan, dinine bağlı, ibadetini yapan anlamına gelir. Örümcekle karşılaşmak böyle biriyle karşılaşmaya yorumlanır.


RÜYADA ÖRÜMCEK GÖRMEK

İslami tabircilerden Kirmani, rüyada görülen örümceği, dokumacılık yapan ve tekstil işiyle uğraşan bir şahsiyet şeklinde tabir etmiştir. Günümüz tabircileri ise rüyada örümcek görmeyi uyarı olarak tabir ederek, ilişkilerinizde temkinli davranarak dikkatli olmanız gerektiğine işaret ederler.

Rüyada görülen örümcek

Yaratılışı itibariyle çeşitli çağrışımlar yapmaktadır. Ördüğü ağı, kendine yuva yapması nedeniyle örümcek rüyasının tabiri yuvasını düzene sokmaya çalışan kadına da çağrışım yapar. Kimi zaman da, dini inancı sağlam kendinin ibadete veren bir kimseyi işaret eder.

Rüyada siyah örümcek görmek

Ululuğa, büyük bir makama erişmeye, şöhret sahibi olmaya, sevince, yücelik ve keramete delalet etmektedir. Kişinin rüyasında siyah bir örümcek görmesi güzel bir isimle anılmasına, günahlarından temizlenmesine, imanda kemale ermeye ve dinde sıdka delalet eder.

Rüyada beyaz örümcek

Hayır işlerinde bulunan ve yakın çevresine iyilik yapan, huzuru yerinde mutlu bir kimseyi işaret eder. Kişinin rüyasında beyaz bir örümceği görmesi geçmişte yaptığı hatalara tövbe edip, yeni bir başlangıç yapmasına işarettir. Bazen beyaz örümcek gören kimse ikrama nail olur.


Rüyada Örümcek Isırması

Rüyayı gören kişiye iş hayatında maddi olarak sıkıntı vermeye, işlerini aksatmaya ve başarılarını kıskanıp engel olmaya çalışan, sinsi, alçak, inatçı, görünüşte iyi fakat içte kötülük besleyen bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Ve bu rüya da o kişiden gelebilecek kötülüğe tabir edilir.

Rüyada örümcek sokması

Bazı kimselerin dedikodusuna maruz kalmaya, düşmandan gelecek bir menfaate, ele geçen ve devamı olmayan mala yorulur.

  • Örümcek, hilekâr, zayıf ve yoldan çıkmış tembel bir kimseye de yorulur.
  • Örümcek görmek dokumacıya, ibadete düşkün, takva ehli kimse yorumlanır.
  • Örümcek bazen tembel, hilekâr ve zayıf kimseye,
  • Bazı kere de örümcek görmek, dokuyucuya, ibadet ehli ve takva sahibi zatlara işarettir.
  • Rüyada örümcek görmek, hayra ve dine sevgi beslemeye de işarettir.
  • Bazı kere de örümcek, sihir yapan kadına işarettir.

Rüyada örümceğin damdan yere düştüğünü görmek

O sene içinde şiddetli kışa delâlet eder. Örümcek Aile hayatında mutlu olacağınız bir haber almak belirtisidir. Örümceğin evde dolaştığını görmek kimse parasız kalmak anlamındadır. Rüyada evi örümcek basması çok çalışıp, ter döktükten sonra kazancınızın artacağına alamettir.

Rüyada örümcek yakalamak

Rüyada örümcek yakalamak bir kadınla evlenmeye işarettir. Rüyada Örümcek öldürmek yukarıdaki niteliklerden birini taşıyan kimseden kurtulmaya, Rüyada Örümceği ördüğü ağla birlikte görmek zayıflık ve gevşekliğe işarettir.

Rüyada bir örümceğe rast geldiğini görmek, âbid (çokça ibadet eden) ve takva sahibi bir kişi ile arkadaşlığa işarettir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski