Rüyada Timsah görmek ne demek? anlamı nedir?

Rüyada Timsah Görmek, Rüyada Timsah Yavrusu Görmek, Rüyada Timsah Öldürmek ne demek? Rüyalarda Suda Timsah Görülmesi, Rüyalarda Suda Timsah Görülmesi, Rüyada Evde Timsah Görmek, Rüyada Timsah Isırması, Rüyada Timsah Yakalamak
rüyada timsah


Rüyada Timsah Görmek, Rüyada Timsah Yavrusu Görmek, Rüyada Timsah Öldürmek, Rüyada Suda Timsah Görülmesi, Rüyada Evde Timsah Görmek, Rüyada Timsah Isırması, Rüyada Timsah Yakalamak


RÜYADA TİMSAH

Rüyada timsah görmek; alçak, küçük, önemsiz, zavallı düşmana, hain hırsıza ve zalim tüccara delalettir. Timsah gizli düşmanlığa da yorulur. Çağdaş âlimlere göre timsah görmek; biriyle tanışmak zorunda kalacağınıza, çok sayıda timsah görmekse; beklenmedik bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.

Bir kimsenin Rüyasında timsahın karada yürüdüğünü görmesi, tehlikeli düşmanlara işarettir. Kişi rüyasında timsahı öldürürse, düşmanlarına üstün gelip onları alt edeceğinize işarettir. Rüyada timsah görmek gizli düşmanlığa da yorumlanır. Eğer timsah sizi ısırdıysa, tehlikeli ve sıkıntılı durumlar var demektir. Kötü insanlara ve sağlık durumunuza dikkat edin. Rüyada timsahlar güçlü, emir vermeye ve zayıfları ezmeye alışkın biridir.


Siyah timsahlar; düşmanınızın çokluğuna, Yeşil timsah; düşmanınızın salih biri olduğuna, Sarı timsah görmek; düşmanınızın hasta olduğuna işarettir. Kırmızı timsah görmek; düşmanınızın zevke düşkün biri olduğuna, etrafınıza çok sayıda timsah toplanması; akrabalarınızın düşman olacağına işarettir. İşte farklı anlam ve açıklaması bulunan rüyada timsah görmenin yorumları:

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Kötü fakat zararsız bir kimseyle karşılaşacağınıza işaretle tabir edilmektedir. Rüyada timsah yavrusu görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Küçük yavru timsah zalim ama zararsız bir düşman demektir. Rüyada timsahı yavrusuyla birlikte görmek ise, çocuk sahibi bir düşmana delalet eder.

Rüyalarda Suda Timsah Görülmesi

Rüyada timsahın sizi suya çekip boğması, büyük bir sıkıntı haline, polisin sizi yakalamasına herhangi bir suç ile itham edilmenize yorumlanmaktadır. Suyun içinde timsah görülmesi endişe verici durumlara delalet eder. Bazen de suda timsah hayatınızda yeni bir başlangıç ​​veya değişiklik yapılmasını ifade eder.

Rüyada Evde Timsah Görmek

Evinize timsah girmesi; bir sıkıntı yaşayacağınız, sıkıntılı durumlara düşüleceğine ve maddi açıdan zarar edileceğine alamet eder. Canlıları boğup parçalayıp yiyen timsahın rüyada evde görülmesi, olumsuz yönlerin kısa sürede hayatınıza girecek bir tehlikeyi ifade ettiği anlamına gelebilir.

Uzun ve kocaman ağızlı timsah

Çevrenizde dost gibi görünen kötü insanları işaret eder. Evin içinde timsah olması kötü niyetli akrabalara işarettir.

Rüyada Timsah Isırması

Sürüngenlerden, sıcak ülkelerin akarsularının, bataklıklarının içinde ve kıyılarında yaşayan timsahın ısırması, ağır hareket eden kötü kimselere işaret eder. Rüyada timsahın ısırması maddî zarara veya hastalığa alamettir.

Timsah tarafından ısırılmak; düşmanlığa işarettir. Rüyada timsahın ısırması, kötü niyetli kimseler tarafından tuzağa düşürülmek istendiğine dalalettir

Rüyada Timsah Yakalamak

Timsah rüyası, haşin ve aksi bir kimse ile tartışarak sonunda onunla mahkemelik olacağına delalet eder. Timsahı sudan karaya çekip yakaladığını gören kimse, düşmanına ve borçlusuna galip gelerek istediğini alır. Korkularından güvende olur. Boylu, kalın, uzun kuyruklu birtimsah yakalamak tehlikelerin bittiğine, düşmana galip gelmeye işaret eder. Derler ki timsahı yakaladığınızı görmek; büyüklüğe alamettir.

Rüyada Denizde Timsah Görmek

Denizde yeşil timsah görmek, hain bir hırsıza, zalim ve hain tüccara da işarettir. Timsahın, kendisin denize çekerek boğduğunu gören kimse, kötü bir kişiyle tartışır. Eğer timsahtan kurtulmuş ise o kimseden de kurtulur. Rüyada timsahlar, fiska (günaha), harama, korkuya ve haram kazanca, rüzgârın esmesi ve yol kesicilerden korkmaya işarettir.

Rüyada Timsah Beslemek

Timsah derisinden çanta büyük kısmet, timsah derisinden ayakkabı ise düşmanın neden olacağı sıkıntıdır. Timsahın etinden, derisinden ve yağından bir şeye malik olduğunu görse, malik olduğu miktarca düşmanının malından eline geçer.

Rüyasında eline bir timsah geçtiğini gören, böyle bir adamla arkadaş olur. Timsahın kendisini suya çektiğini gören, hükumete ceza öder.

Rüyada Timsah Saldırısına Uğramak

Eğer timsahı yakalayıp sizi yenilgiye uğratırsa, sorun ve sıkıntı içinde olacağınıza yorumlanır. Saldıran timsahı yenip, onu öldürürseniz, bütün sorunların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir. İmam Nablusi'ye göre timsah görmekte hayır yoktur.

Rüyada Timsahla Boğuşmak

Timsah, alçak ve hakir düşmana işarettir. Timsahla boğuştuğunuzu görmek; düşmanla husumet edeceğinize işarettir. Timsahla boğuşa kişi, kötü bir kimseyle mücadele etmeye, iş hayatında kendisine zarar vermek kimseleri yenmeye çalışmaya yorumlanır. Rüyasında timsahı öldüren, düşmanlarına karşı zafer elde eder. Nablusi: Timsahı karada da görmede hayır yoktur.

Rüyada Timsah Eti Yemek

Timsah eti yemek; mal ve menfaat elde edeceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre timsah eti yediğinizi görmek; hükümet işlerinde yüksek bir mevkie geleceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Timsah derisinden yapılmış çanta, mont görülmesi hayırlıdır. Görülen deri miktarı kadar ele geçecek kazanç, mal ve rızık anlamına gelir. Eline timsah derisi, eti ve kemiği geçen, düşmanının malından bir miktar alır.

Rüyada Timsah Öldürmek

Timsahı öldürmek tüm belalardan, musibetlerden, tehlikelerden, sıkıntılardan ve meşakkatten kurtulmaya işaret eder. Ölmüş bir timsah görülmesi; bir afetin sizden uzaklaşacağına işarettir. Timsahın sizden kaçtığını görmek; düşmanınızın zayıf olduğuna yorulur.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski