Gülseren Budayıcıoğlu kimdir? nereli? kaç yaşında? kitapları

Gülseren Budayıcıoğlu kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? Dr. Gülseren Budayıcıoğlu kitapları, kitap yorumları, kitaplarını satın al, biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler..

Gülseren Budayıcıoğlu kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? Dr. Gülseren Budayıcıoğlu kitapları, kitap yorumları, kitaplarını satın al, biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler..

Psikoloji alanındaki çalışmaları ile tanınan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, dizilere ilham veren eserleriyle de merak ediliyor. "Kırmızı Oda" ve "Masumlar Apartmanı" dizilerine ilham olan Gülseren Budayıcıoğlu hakkında bilgiler.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu 1947 yılında Ankara’da doğmuştur. 1966 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Öğrenci iken TRT Ankara radyosunda ve televizyonunda kadrolu spiker ve sunucu olarak görev yaptı. Ankara’da serbest hekimlik yaptı.

Hastaları ile olan görüşmelerini kaleme aldığı Madalyonun İçi isimli kitabını çıkardı. 2005 yılında hastaların sosyal güvencelerini kullanarak Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Ankara'nın ilk özel psikiyatri merkezini açtı. Madalyon psikiyatri merkezinde kendisi gibi başarılı hekimler ile çalıştı.

2008 yılında Günahın Üç Rengi, Hayata Dön ve Kral Kaybederse isimli eserlerini yayınladı. 2013 yılında Madalyon Psikiyatr Merkezinin Levent Şubesini açtı. Kitaplarında yılların verdiği özel tecrübeleri herkesle paylaşmak adına kitaplar yayınladı.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, halen ülkemizin en büyük özel psikiyatri merkezi olma özelliğini koruyan Madalyon Psikiyatri Merkezi'nin başkanı olarak meslek yaşantısını sürdürürken, bir yandan da hastaları ile yaptığı görüşmeleri anlatan, psikiyatriyi kuramsal olmaktan çıkarıp pratik yaşam içinde kitlelere sunan kitaplar yazmaya ve Madalyon Kurumsal ile Madalyon Akademi için eğitim içeriklerine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

İki çocuk annesi olan Gülseren Budayıcıoğlu, eşi Aydın Budayıcıoğlu'nu 2007 yılında kaybetti.

Gülseren Budayıcıoğlu kitaplarına yapılan bazı yorumlar;

- Tüm Kitaplar harika deneyimlerle dolu psikolojiye ilgisi olanlara tavsiye edilir
- bu kitaplar muhteşem kesinlikle alınması gerek.
- Harika bu kitaplarrr bir PDR öğrencisi olarak ilgiyle okuyorum.
- Muhteşem kitaplar. Herkesin bir solukta okuyacağı ve çok etkileneceğini düşünüyorum. Hepsi ayrı güzel. Kesinlikle kitaplığınızda olması lazım. 👍
- Kitapları annem için almıştım butün mahalle okuyacak bu gidişle. İnsan psikolojinin ne kadar bıçak sırtında olduğunu tekrar hatırlattı.
- Kitap harikaaa camdaki kız ve kral kaybederse okudum sıra bunda bayıldım.
- Gülseren hanımın tüm kitapları ders niteliğinde , gerçek hayattan alıntı olduğundan dolayı akıcı ve etkiyelici kitaplar. yıllarca olusuan olayları bir kitapta sigdirip ders niteliğinde.
- Kitabı okurken elinizden bırakamıyorsunuz. Kral Kaybederse kitabından sonra bu kitabını okudum. İkisi de mükemmel. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitapları empati kurarak kendimiz için bağdaştırabileceğimiz nasihat olarak değerlendirebileceğimiz bir tür. Faydalı buluyorum. Okuyun derim. Sıkılmazsınız bilakis yarar sağlar size.
- Gülseren hanımın kitaplarını okumayı çok istememe rağmen bir türlü okuyamamıştım keşke daha önce tanışsaymışım dedim.Okurken hayattan,kendinizden bir şeyler bulduğunuz kimi satırlarda sorguladığınız yalın akıcı diliyle sizi sürükleyen bir kitap. Kesinlikle okunmasını tavsiye ederim. Gülseren hanımın emeğine ellerine sağlık... 😊


gülseren budayıcıoğlu kitapları hemen al satın al fiyatları
GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİTAPLARI

- Camdaki Kız
- Hayata Dön
- Kral Kaybederse
- Günahın Üç Rengi
- Madolyonun İçi (Kırmızı Oda dizisi bu - kitaptan uyarlandı)
- Kral Teo Kitabı

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'na ait kitapları görmek, yorumları incelemek veya satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski
Tozlu.com TR