Selin Ciğerci kimdir? kaç yaşında? aslen nereli?

Selin Ciğerci kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? eşi kim? erkek hali, önceki hali, eski adı, biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Selin Ciğerci kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? eşi kim? erkek hali, önceki hali, eski adı, biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Eski adı Okan Ünsal olan Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde Muhafazakar bir ailenin erkek çocuğu olarak İstanbul'da doğdu. Babası Konya'lı, Annesi ise Kastamonu'ludur. Zeytinburnu’nda bir gecekonduda büyüdü, Ciğerci’nin ailesi başlangıçta yoksul olmakla birlikte, babasının bir hazır giyim firmasının sahibi olması ile maddi açıdan üst seviyelere çıktılar.

selin ciğerci önceki erkek hali

Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirmeden önceki adıyla yani Okan Ünsal olarak Asuman Krause tarafından sunulan Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katılmıştır. Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. Geçirdiği ameliyatın ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi.

Ciğerci 2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Ciğerci'nin nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı.

Demet Akalın, Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz gibi birçok isimle yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyordu. Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı alsa da sonradan barıştı. Ve evlendiler.

2018 haziran ayında 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkaran Selin Ciğerci, 2019 yaz aylarında Hikaye isimli şarkısına klip çekti.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski