Serap Paköz kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? eşi kim?

Serap Ezgü Paköz kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? eşi kim? çocukları kimler? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgiler..

Serap Ezgü Paköz kimdir? yeni hali, son görüntüsü, aslen nereli? kaç yaşında? eşi kim? çocukları kimler? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgiler.


Serap Ezgü (Paköz) 15 Haziran 1965 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Karadeniz kökenlidir. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Çukurova İdari Bilimler Fakültesi'nde okurken TRT'nin açmış olduğu sınavı kazanarak spikerlik hayatına başladı. 1982 yılında TRT Trabzon ve Van radyolarında çalıştı. 1986 yılında Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında görev yaptı.

1997 yılında Kanal D'de başlayan özel televizyon deneyimini 2,5 yılın ardından Kanal 6 ve ATV'de sürdürdü. Daha sonra TGRT'ye geçti. Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz isimli kadın programlarını hazırlayıp sundu.

2005 yılında Show TV'de Biz bize programını hazırlayıp sundu. 2009 yılında Star TV'de Suç ve Ceza Programı'nı hazırlayıp sundu. 2012 yılında ATV'de Yeniden Başlayalım programını hazırlayıp sundu. 2013'te FOX'ta Yeni Bir Umut programının sunuculuğunu üstlendi. 29 Mayıs 2017 tarihinden beri TV8 ekranlarında Gerçeğin Peşinde isimli programı sunuyor.

1987 yılında Türk halk müziğinin en başarılı temsilcilerinden Sümer Ezgü ile nikah masasına oturdu. Evlilikleri sona eren ikilinin Ceren ve Ozan Ezgü isminde iki çocuğu var.

Serap Paköz Son Hali


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski