Abdullah Çiftçi kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Stratejist Abdullah Çiftçi kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? sosyal medya hesapları, biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Stratejist Abdullah Çiftçi kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? sosyal medya hesapları, biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Katıldığı tartışma haber programlarında yaptığı çarpıcı yorumlarla ve stratejilerle dikkat çeken Abdullah Çiftçi hakkında..

1987 ve 1996 yılları arasında TÜBİTAK’ta çalışmıştır. Ankara Üniversitesi'nden mezun olan Abdullah Çiftçi özellikle son dönemlerde, uluslararası ilişkiler, teknoloji, bilim ve dış siyaset ile ilgili katıldığı programlar ile sıkça gündemde yer almaktadır.

Stratejist olan Abdullah Çiftçi, Medya ve Bilgi Teknolojileri Strateji Derneği Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İnternet kullanımı ile ilgili sayısız konferans yapmıştır. Özellikle son dönemlerde katıldığı programlar ile adından söz ettiren Çiftçi, aslen Kahramanmaraş'lıdır. Doğum tarihi ve doğum yeri gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Abdullah Çiftçi sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bugün itibariyle, instagram hesabında takipçi sayısı 400 bin, Youtube kanalında 370 bin abone sayısın, Twitter hesabında ki takipçi sayısı ise 700 bin civarındadır. Takipçileri her geçen gün de artmaktadır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski