Buse Yıldırım kimdir? nereli? kaç yaşında? evli mi?

NTV haber sunucusu Buse Yıldırım kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? boyu kaç? evli mi? eşi kim? NTV Spikerleri kadın erkek biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

NTV haber sunucusu Buse Yıldırım kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? boyu kaç? evli mi? eşi kim? NTV Spikerleri kadın erkek biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Buse Yıldırım kimdir?

Buse Yıldırım, 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.
1.70 m. boyunda 54 kilodur. Çocukluğundan itibaren hayalini kurmuş olduğu mesleği yapan Buse Yıldırım, Aydın Doğan İletişim Meslek Lisesi'nden mezun oldu. 15 yaşında okumuş olduğu lise dolayısıyla sektörle ilgili bir şeyler öğrenmeye başlamış olan Yıldırım, çok sayıda tanınan kanalda staj yapmıştır. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümü mezunudur.

Staj yaptığı yerlerin başlıcaları CNN Türk, Fox Tv ve Habertürk televizyonlarıdır. Üniversite hayatı boyunca birçok farklı televizyon kanalında çalışmaya başlayan Buse Yıldırım, çalışmış olduğu yerlerdeki başarılarıyla hep kendisine olumlu referanslar bırakmıştır. İlk hedefi gazetecilik olan sunucu, televizyonla tanışmasıyla beraber televizyonda editörlük yapmayı ve program sunmayı kendisine hedef seçmiştir.

Birçok televizyon sunucusunu beğenen ismin en beğendiği sunucu ise bir dönem CNN Türk’te çalışmış olan Nevşin Mengü'dür. Onu izlemekten keyif aldığını söyleyen sunucu, onun gibi daha çok sayıda başarılı sunucu olduğunu dile getirmiştir.

Sporu hayatının orta noktasına koymuş olan başarılı sunucu, spor dışında ise hem yemek yapmayı hem de yemek yemeyi seviyor. Yükseklik korkusu olmayan Buse Yıldırım, jumping yapmaktan müthiş bir keyif alıyor. Hobileri arasında seyahat de olan Yıldırım, en çok Güney Amerika’yı görmek istiyor.

Buse Yıldırım halen NTV gece haberlerini sunmaktadır. Buse Yıldırım'ın evli veya bekar olduğuna dair henüz bir bilgi yok.

Sitemizde bulunan diğer NTV ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski